Минай несподівано перемагає в Одесі і наздогоняє Чорноморець: огляд матчу

У матчі 27-го туру УПЛ одеський "Чорноморець" доволі несподівано поступився на своєму полі "Минаю".

За перший тайм гості не завдали жодного удару. Натомість одесити намагались знайти шляхи до володінь Бандури завдяки діям Бадібанги, Хадіди, Кузика і Алефіренка, але жодного по-справжньому гольового моменту не мали.

На самому початку другого тайму Алефіренко ледь не забив курьйозний гол. Він виконував навіс і влучив у поперечину. Тут таки Васильєв підступно пробив у ближній кут, але його надійно прикрив Бандура.

А на 61-й хвилині "Минай" несподівано відкрив рахунок. Бандура закинув м'яч Гечеву, який протягнув його зі своїє половини поля до штрафного суперника і виконав простріл на дальню стійку. Дуже невчасно на шляху м'яча опинився Хадіда, від якого той і залетів у сітку - автогол.

За чверть години стався контроверсійний епізод. Кузик впав в штрафному після фолу Немчанінова. Лайнсмен сигналізував про офсайд, з чим погодився Абдула. Але повтор показав, що положення поза грою не було. Тобто, якщо б на матчі працював VAR - це мала бути друга жовта для Немчанінова і пенальті.

Наприкінці матчу "Чорноморець" влаштував справжній штурм воріт "Минаю". Хто тільки не завдавав ударів - Васильєв, Бадібанга, тричі Єрмаков, але Бандура стояв немов скеля. А коли таки пішов з воріт, то ззаду завалився на Войтіховського. Це також могло тягнути на пенальті, але арбітр Абдула зафіксував фол в атаці.

Відтак, мінімальна перемога "Минаю" - 1:0. А "Чорноморець" не змінив своїй традиції - чергувати перемоги із поразками. У сьомому турі поспіль. Просто магія якась.

2022-23, Чемпіонат України

Чорноморець - Минай 0:1 (0:0)
Голи: Хадіда, 61 (автогол) (0:1)

Чорноморець: Паст; Єрмаков; Путря; Брагару; Васильєв Ол-р; Гучек (Білий, 28; Гладкий, 78); Демченко Ол.; Хадіда (Авагімян, 63); Кузик (Войтіховський, 78); Бадібанга З.; Алефіренко
Запасні: Варакута; Непогодов; Селін; Черткоєв; Політило; Штогрін А.
Попередження: Демченко Ол. 33

Минай: Бандура; Дмитрук Т.; Кравчук Ю.; Мельник; Рогозинський (Гончар, 83); Булеза; Гечев (Твердохліб Є., 70); Петько; Нємчанінов; Вітенчук; Коломоєць Ю. (Чуєв, 88)

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття
12:42
Кубок Лібертадорес 2024: переможний дебют тренера Сан-Паулу та інші відеоогляди дня