Шахтар громить Дніпро-1 та завойовує чемпіонський титул: відео голів

Донецький "Шахтар", обігравши свого єдиного суперника на фініші сезону, достроково завоював чемпіонський титул.

Як і минулого туру, багато в чому визначальним став швидкий гол. Символічно, що якщо у матчі із "Зорею" відзначився Судаков, то цього разу гол на свій рахунок записав ще один футболіст, якого можна назвати відкриттям цього сезону, - Артем Бондаренко. На дев'ятій хвилині півзахисник "Шахтаря" вирішив пробити метрів з 18-ти і відправив м'яч точно в нижній кут. До речі, це 2000-й гол "Шахтаря" за час виступів у чемпіонаті України, і "гірники" стали першим клубом, якому вдалося подолати цей рубіж.

Добившись переваги в рахунку "Шахтар" не став форсувати події, перш за все намагаючись убезпечити свої ворота. У "Дніпра-1" при цьому мало що виходило в атаці. Піхальонок був витіснений ближче до центру поля, а Довбик мав лише один момент, коли на 29-й хвилині пробив метрів із десяти. Проте його удар прийняв на себе Ракицький.

У дебюті другого тайму "Дніпро-1" спробував своєю активністю в атаці переламати хід гри, проте на 60-й хвилині все для команди Олександра Кучера вже було закінчено. Спочатку Зубков пасом із центру поля вивів Сікана віч-на-віч. Форвард "Шахтаря" перервав свою безгольову серію, обігравши воротаря та відправивши м'яч у порожні ворота. А ще за чотири хвилини ударом з дальньої дистанції відзначився Степаненко, який довів справу до розгрому - 3:0.

На жаль, кінцівка матчу виявилася затьмарена масовою бійкою навіть з кровопролиттям, в якій чомусь яскравіше за інших проявили себе запасні гравці. Монзуль довелося нелегко і, можливо, пізніше додаткові покарання буде винесено КДК УАФ. Проте шість (!) футболістів у компенсований час отримали червоні картки, а Ярослав Ракицький на кілька секунд зайняв місце у воротах, замінивши вилученого Трубіна.

Але з фінальним свистком пристрасті остаточно вщухли - "Шахтар" завоював 14-й чемпіонський титул, а на "Дніпро-1" у заключному турі чекає боротьба за друге місце.