Україна вириває перемогу у матчі з Румунією на Євро-2023 (U21)

Джерело: Євро U21

Два матчі – дві перемоги. З таким результатом збірна України цілком може розраховувати на вихід із групи на молодіжному чемпіонаті Європи-2023 (U21). Але, щоб дотриматися всіх формальностей, краще почекати закінчення матчу Іспанія - Хорватія...

А поки що можна констатувати, що підопічні Руслана Ротаня у непростому двобою з румунами зуміли вирвати перемогу незадовго до фінального свистка. Хоча цілком могли забезпечити собі солідний доробок у рахунку ще до перерви. Як і у першій грі, помітну роль відіграв Олексій Кащук, якого партнери тричі (!) виводили віч-на-віч. Однак у двох випадках господарів врятував воротар, а в одному вінгер української збірної не потрапив у дальній кут.

Було б несправедливо говорити, що гра – особливо у першому таймі – пройшла в одні ворота. Румуни, помітно змінивши свій склад у порівнянні з матчем з Іспанією, часом робили гострі вилазки до воріт Трубіна. І в одному епізоді нашим відверто пощастило – VAR на Євро-2023 задіють лише з чвертьфіналів, а у арбітра у цій грі був привід призначити пенальті у ворота збірної України за рахунку 0:0. Втім, як і був він у атаці у відповідь "синьо-жовтих".

Щодо другого тайму, то перевага українців була просто тотальною, про що свідчать 63% володіння м'ячем та 11 ударів по воротах Тирновану. І це не рахуючи кількох гострих прострілів з флангів, які не вдалося замкнути. А крім того, як не згадати момент у Сікана, після удару якого м'яч влучив у поперечину.

Дотиснути суперника вдалося на 89-й хвилині, і цього разу зіграли заміни, зроблені Русланом Ротанем. Брагару завершив свій рейд лівим флангом прострілом на ближню штангу, де м'яч від ноги Дікана закотився у ворота.

Кінцівка виявилася змазаною - на рівному місці червону картку отримав Ванат, який щось не поділив із суперником у боротьбі за позицію при розіграші стандарту. Тож на гру з іспанцями форвард збірної України до заявки не потрапить. Але все ж таки головне сьогодні - друга перемога молодіжної збірної України на Євро-2023 (U21)!

Євро U21 2023

Румунія - Україна 0:1 (0:0)
Голи: Дікан, 89-авт. (0:1)

Румунія: Тирновану; Раковітан; Цику; Пантя; Ліксандру (Поп, 82); Дікан; Петріла (Попеску Ок., 57); Скречу (Кимпану, 82); Ішфан; Мунтяну Л. (Албу, 57); Маркович Й. (Бірліджа, 68)
Запасні: Попа; Горча; Думитреску Анд.; Борза; Мазілу; Мікулеску Д.; Піту
Попередження: Ліксандру 13; Раковітан 91; Албу 91; Думитреску Анд. 94

Україна: Трубін; Вівчаренко; Таловеров; Бондаренко (Очеретько, 86); Батагов; Бражко (Желізко, 86); Криськів (Брагару, 68); Судаков; Сич О.; Сікан (Ванат, 68); Кащук (В'юнник, 77)
Запасні: Нещерет; Фесюн; Сирота О.; Салюк; Назаренко Ол-р; Мудрик; Лях Р.

09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга