Україна посідає друге місце у групі молодіжного Євро-2023

Джерело: Євро U21

Збірна України була за крок від того, щоб фінішувати першою в групі В фінального турніру Євро-2023 (U21). Українці двічі вели у рахунку в матчі з іспанцями, але втратили перемогу на 90-й хвилині.

Тренерські штаби команд пішли на значні зміни у стартових складах. Завдання виходу до чвертьфіналу було вирішено ще до матчу третього туру, а непростий календар, який передбачає проведення матчів через два дні на третій, та ще й в умовах спеки, сам по собі зобов'язує вдаватися до ротації.

Перший тайм залишив подвійне враження. З одного боку, українці більше контролювали м'яч. З іншого, самі собі створювали проблеми в обороні. У першій половині наші двічі виводили суперника віч-на-віч, проте рятував Нещерет. Втім, і голкіпер встиг "наварити", коли випустив з рук м'яч у своєму штрафному майданчику. Іспанський форвард цим скористався та вразив порожні ворота, але арбітр помилково зафіксував фол. Був би на цьому матчі задіяний VAR – уникнути гола не вдалося б.

А незадовго до перерви українці відкрили рахунок. Назаренко на швидкості втік від суперника і навісив у центр - точно на голову В'юннику, який переправив м'яч під поперечину.

Іспанці в перерві внесли корективи у свою гру, стали більше володіти м'ячем і досить швидко зрівняли рахунок. Хоча не обійшлося без нещасного випадку. Перериваючи простріл із лівого флангу, Сирота вибив м'яч із воротарського майданчика, але влучив у Желізко, рикошетом від якого м'яч закотився у ворота – 1:1.

У середині другого тайму тренери команди зробили заміни, випустивши на поле гравців основи. І це дало плоди. На 80-й хвилині Сікан, вискочивши з-за спини захисника, проштовхнув м'яч і був збитий воротарем. Пенальті впевнено реалізував Судаков, який пробив у нижній кут. Але втримати перемогу нашим не вдалося - на 90-й хвилині Руїс отримав м'яч у штрафному майданчику, одним дотиком обіграв Сироту і пробив повз Нещерета, який кинувся назустріч.

2:2 - збірна України фінішує другою та у чвертьфіналі Євро-2023 (U21) зіграє з переможцем групи D. Найімовірніше - з французами.

Євро U21 2023

Іспанія - Україна 2:2 (0:1)
Голи: В'юнник, 43 (0:1); Желізко, 49 (автогол) (1:1); Судаков, 81 (пенальті) (1:2); Руіс Аб., 90 (2:2)

Іспанія: Агірресабала (Роман Лео, 46); Гіла; Мартінес Ар.; Санчес М.; Гільямон; Сансет (Руіс Аб., 64); Рікельме Р.; Орос А.; Бернабе (Вейга Г., 82); Барренечеа (Родрі С., 73); Камельо (Бланко Ан., 63)
Запасні: Тенас; Гомес Віктор; Міранда Х.; Паредес; Пачеко Х.; Баена А.; Серхіо Гомес

Україна: Нещерет; Вівчаренко (Сич О., 46); Сирота О.; Брагару (Кащук, 63); Желізко; Криськів (Бражко, 63); Назаренко Ол-р (Сікан, 73); Очеретько (Судаков, 73); Салюк; Лях Р.; В'юнник

08:35
Фіорентина - другий рік поспіль у фіналі Ліги конференцій: дивитись огляд півфіналу
08:16
Як Реал Баварію засмутив: дивитись огляд півфіналу Ліги чемпіонів
08:00
Головне за день: помилка Моурінью, клаусула Довбика, обмін Мудрика та інші новини
00:22
Хоселу виводить Реал у фінал Ліги чемпіонів у драматичній кінцівці матчу з Баварією