Шахтар починає захист титулу з перемоги над Металістом 1925

another languages: en ru

Донецький "Шахтар" здобув першу перемогу під керівництвом Патріка ван Леувена, обігравши у матчі першого туру УПЛ харківський "Металіст 1925" - 2:1.

Навіть відштовхуючись від підсумкової статистики можна дійти висновку, що матч пройшов під знаком відчутної переваги "гірників". Ще до перерви вони виконали десяток кутових біля воріт суперника, один із яких став результативним. На 31-й хвилині захисники харків'ян не встежили у своєму штрафному майданчику за Матвієнком, який відгукнувся на навісну передачу Кащука і головою відправив м'яч у сітку - 1:0.

>

Номінальні господарі передбачувано зробили ставку на контратаки і ледь не спіймали донеччан на помилці, коли перед воротами опинився Юсов. Але м'яч після його удару з лінії штрафного майданчика пролетів над поперечиною. У свою чергу, "Шахтар" активно використовував фланги, підключаючи до атак Кащука та Зубкова. Останній був найпомітнішим і завдав, напевно, більшої частини ударів у цьому матчі.

Початок другого тайму знову був за чинним чемпіоном України. І на 47-й хвилині Траоре в метушні біля воріт пробив низом - Мозиль, який провів чудовий матч, лише поглядом проводив м'яч. Втім, вже за дев'ять хвилин "Металіст 1925" повернув інтригу. Той самий Юсов завершив відмінну триходівку харків'ян і вразив вже по суті порожні ворота.

Втім, особливого перелому цей гол у гру так і не вніс. "Шахтар" продовжував контролювати ситуацію на полі, Зубков ще кілька разів погрожував воротам Мозиля, а незадовго до перерви на полі з'явилися бразильські новачки "гірників" - Педріньйо, Невертон та Кастільо. Кожен намагався залишити приємне перше враження і за великим рахунком їм це вдалося.