Вернидуб: Люди у жовтій формі знущаються над нами вже який рік поспіль

another languages: ru

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував виїзну поразку своєї команди у матчі 1 туру УПЛ проти «Олександрії» - 0:1.

- Враження від гри? Ніякі. Тому що ми виглядали дуже достойно. Допустили помилку, пропустили гол. Але те, що сталось потім на полі - я шокований. Люди у жовтій формі знущаються над нами вже який рік поспіль, а потім говорять: я не побачив, я не хотів. От і вся гра. Радий за хлопців, що вони вдесятьох виглядали краще і створили більше моментів. Крім моменту, що ми самі собі привезли, більше нічого в атаці у «Олександрії» я не памʼятаю.

Вилучення Семотюка? Не можу це коментувати. Ви покличте головного рефері Козика, нехай він прокоментує. Куратори, які вище над ним стоять, хай теж прокоментують. Набридло, чесно кажучи, про це говорити вже другий рік поспіль. Одне й те саме, нічого не змінюється.

Щодо гри, то сподобались 10-15 хвилин другого тайму, коли «зачинили» «Олександрію» на її половині поля, і це у меншості. Десь потім «Олександрія» більше володіла мʼячем, катала його на своїй половині поля. Але ми все одно йшли «вище». Кричав хлопцям, щоб вони грали один в один. І вони відбирали мʼяча, будували свої атаки. І були ж непогані моменти…

Вітаю «Олександрію» з перемогою. Дуже неприємна поразка, але будемо працювати. Будемо додавати у подальшому все більше і більше. Вважаю, ми підсилились дуже непоганими гравцями, які у подальшому нам допоможуть.

15:12
Став відомий склад збірної Бразилії на Кубок Америки, у ньому немає Неймара та Едерсона