Баскетбол: Україна обігрує збірну Ізраїлю

Джерело: Баскетбол

Національна чоловіча збірна України здобула перемогу в контрольному матчі над Ізраїлем з рахунком 75:69.

Збірна України непогано провела першу половину гри в захисті, пропустивши лише 5 очок за перші п’ять хвилин і надалі непогано діючи в захисті, що дозволяло бути попереду в рахунку. Україна виграла першу десятихвилинку 17:14, вела в другій +8, а на велику перерву пішла, виграючи 37:32.

Ізраїль потужно почав третю чверті, зробивши ривок 14:5, втім правильні рішення нашого тренерського штабу допомогли не лише вирівняти гру, але й повернути її під наш контроль. Зокрема сильний відрізок наприкінці третьої чверті провів Віталій Зотов, вихід якого на майданчик і декілька вдалих епізодів за його участю забезпечили нам ривок 17:2, що дозволило вигравати перед останньою чвертю 6 очок.

В четвертій чверті українці контролювали хід гри, збільшивши свою перевагу до максимальних 11 очок за 4 хвилини до кінця, але Ізраїль заграв агресивніше в захисті в кінцівці, повернувши інтригу в матчі. За хвилину до кінця перевага України була 3 очки, але наша команда втримала перемогу.

Найрезультативнішим в складі нашої збірної став Олександр Ковляр, який набрав 16 очок та майже 34 хвилини на майданчику. Також відзначимо 14 очок Віталія Зотова та 13 очок і 6 підбирань від В'ячеслава Кравцова.

З негативного відзначимо травму Сергія Павлова в першій половині гри, через яку він не зміг більше вийти на майданчик. Серйозність пошкодження буде визначено пізніше після обстеження.

Збірна України здобула другу поспіль перемогу в контрольних матчах. Свою підготовку до пре-олімпійського відбору наша національна збірна завершить матчем 7 серпня проти Нідерландів. Він відбудеться у Ризі і буде закритим.

Контрольний матч. Національні збірні. Чоловіки

Україна — Ізраїль 75:69 (17:14, 20:18, 25:24, 13:13)
Україна: Ковляр 16 + 5 передач – 6 втрат, Зотов 14, Войналович 5 + 5 підбирань, Бобров 3 + 8 підбирань, Кравцов 13 + 6 підбирань – старт; Петров 9 – 6 втрат, Пустовий 9 + 5 підбирань, Мішула 2, Павлов 2, Крутоус 2