Колос не зміг перемогти любителів у товариському матчі

7-го серпня, одразу після матчу УПЛ, "Колос провів товариський спаринг з аматорським колективом "Штурм" (Іванків). Таким чином навантаження та ігровий тонус підтримали всі футболісти з обойми, яку наразі має тренерський штаб команди.

"Колос" провів цю гру наступним складом: Горох (Биценко, 75), Криворучко, Гончаренко, Кукош, Мілько-к, Болбат (Денисенко, 68), Ільїн, Ємець (Велетень, 78), Салабай, Гусол, Велетень (Канаєв, 68).

Вже на 7-й хвилині Роман Гончаренко відкрив рахунок у грі, чудово зігравши головою після навісу Болбата зі штрафного на правому фланзі. Через 4 хвилини свій перший м'яч за головну команду забив Артем Гусол і рахунок став 2:0 на користь "Колосу".

Суперник відіграв один м'яч достатньо швидко - Владислав Любко залишився без опіки після навісу зі штрафного та вдало пробив у дальній верхній кут - Валентин Горох дістати цей м'яч вже не міг. Сталося це на 19-й хвилині гри. На 53-й хвилині іванківцям вдався високий пресинг, в наслідку якого ковалівська оборона втратила м'яч і Денис Хруль зрівняв рахунок.

Після цього "Колос" заграв значно активніше і створив досить суттєвий тиск на ворота суперника, але "Штурм" гідно його витримав, здобувши у підсумку пристойний для себе результат.