Полісся вириває перемогу у Оболоні в компенсований час: відео голів

"Полісся" в матчі шостого туру вперше в історії переграло в чемпіонатах України з урахуванням першої ліги незручного для себе суперника - "Оболонь".

Житомирці дуже активно розпочали поєдинок. В стартові десять хвилин Назаренко, Крушинський та Макуана завдали небезпечних ударів. Перші двоє у ворота не влучили, а з пострілом конголезця Федорівський впорався. Надалі "Оболонь" діяла в захисті більш обережно, а на третій компенсованій до першого тайму хвилині завдала свого єдиного небезпечного удару за увесь матч. Мороз пробив над поперечиною.

Те що гості гратимуть на нулі стало ще більше помітно по перерві. Увесь другий тайм кияни відбивались. Хоча були у "Полісся" моменти, щоб забити. Як в епізоді, коли Груша заблокував удар Будківського з лінії воротарського майданчика, а Макуана на добиванні пробив над поперечино. Потужного удару завдав Кушніренко, але Федорівський у стрибку врятував "Оболонь".

Розв'язка сталась в компенсований час. Арбітр матчу Копієвський дослухався підказки VAR, передивився повтори сам і дав другу жовту Морозу за те, що той наступив на ногу Мустафаєву. А також призначив пенальті. Грицук поклав м'яч точно під стійку на 97-й хвилині. А ще за дві хвилини Грицук віддав витончену передачу Козаку, який обіграв Карася і пробив в ближній кут. 2:0 - перемога "Полісся".