Україна поступається у Мілані, але продовжує боротьбу за путівку на Євро-2024: відео голів

Джерело: Євро 2024

Збірна України не змогла вдруге за три дні порадувати своїх уболівальників. У матчі з прямим конкурентом у боротьбі за путівку на Євро-2024 - збірній Італії - підопічні Сергія Реброва поступилися.

Перші півгодини склалися для українців найгіршим чином. Гостям доводилося більшу частину часу проводити в обороні, але якщо з англійцями вдалося максимально убезпечити свої ворота, то італійці почали з перших хвилин створювати небезпечні моменти. Хоча рахунок було відкрито не без волі випадку: на 12-й хвилині Судаков послизнувся на правому фланзі, м'яч одразу був доставлений до штрафного майданчика, де Фраттезі потужно пробив у ближній нижній кут.

"Синьо-жовтим" поступово вдалося якщо не вирівняти гру, то хоча б відсунути її від свого штрафного майданчика. Але наприкінці півгодини Фраттезі опинився на шляху м'яча у штрафному майданчику збірної України і без перешкод пробив по воротах. Арбітр спочатку зафіксував офсайд, проте помічники VAR побачили, що Конопля все ж таки був до воріт трохи ближче.

2:0 - серйозна фора, якщо говорити про матч проти такого суперника, як збірна Італії. Надія на те, що переламати гру все ж таки вийде, з'явилася перед перервою, коли Ярмоленко добив м'яч після удару Довбика.

У другому таймі українці мали не так багато шансів, щоб зрівняти рахунок. Спочатку суперники заблокували удар Циганкова, а ще за кілька хвилин Судаков вивів Довбика на ударну позицію, але той пробив повз ворота.

Італія створювала більше і цілком могла збільшити перевагу в рахунку. У кількох випадках врятував Бущан, в одному - м'яч влучив у поперечину воріт збірної України. Як би там не було, рахунок першого тайму не змінився. Це означає, що одразу три команди у нашій групі – Італії, України та Північної Македонії – набрали по сім очок. Боротьба за путівку на Євро-2024 загострюється...

Євро-2024, Відбірковий турнір

Італія - Україна 2:1 (2:1)
Голи: Фраттезi, 12 (1:0); Фраттезi, 29 (2:0); Ярмоленко, 41 (2:1)

Італія: Доннарумма Дж.; Бастоні; Ді Лоренцо; Дімарко (Бірагі К., 58); Скальвіні; Барелла (Крістанте, 83); Локателлі; Дзакканьї (Ньонто, 58); Дзаньоло (Орсолинi, 72); Фраттезi; Распадорі (Ретегі, 72)
Запасні: Вiкарiо Г.; Мерет; Дарміан; Казале; Романьолi; Пессіна; Іммобіле

Україна: Бущан; Миколенко; Кривцов; Забарний; Конопля; Степаненко (Сидорчук, 84); Циганков (Ванат, 75); Ярмоленко (Мудрик, 58); Зінченко (Буяльський, 75); Судаков; Довбик (Яремчук, 58)

10:30
Георгій Судаков про класичне з Динамо: Найпекельніша гра, суперник в неймовірній формі
10:15
НХЛ: Кубок Стенлі матиме нового володаря
10:10
Спекотний травень 1982-го
10:00
НБА: Клівленд став останнім чвертьфіналістом, встановивши рекорд для сьомих матчів
08:33
Трубін пропустив два, Спортінг став чемпіоном: дивитись відеоогляд поразки Бенфіки
08:15
Рома не дозволила Ювентусу гарантувати Лігу чемпіонів: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Шахтар перемагає, Динамо не відстає, Жирона захоплюється та інші новини

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла