Арсенал повернувся до Ліги чемпіонів розгромом ПСВ

'Арсенал' повернувся до Ліги чемпіонів найчарівнішим чином. ПСВ було розбито за всіма правилами футбольної науки.

Давши гостям трохи помацати м'яч, 'каноніри' взялися до справи - і зусиллями своїх головних зірок швиденько спорудили два голи. Індивідуальна майстерність Букайо Сака та потужні удари Мартіна Едегора та Леандро Троссара стали їхньою головною зброєю у ці хвилини. Два голи перевели гру на зовсім іншу якість, під повний контроль господарів. І в середині тайму Габріел Жезус довів рахунок до великого після розгонистої атаки та чудового флангового асиста Троссара.

Нічого гостям не вдалося змінити і у другому таймі. 'Каноніри' увімкнули режим економії, поступово прибрали з поля кількох ключових виконавців - авторів усіх голів. А на 70-й хвилині Едегор, який залишився на полі, з середньої дистанції вбив м'яч у сітку найточнішим ударом. Це був уже 'контрольний постріл'.

От так ефектно 'Арсенал' повернувся до Ліги чемпіонів після шестирічної відсутності.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Арсенал - ПСВ 4:0 (3:0)
Голи: Сака Б., 8 (1:0); Троссар, 20 (2:0); Габріел Жезус, 38 (3:0); Едегор, 70 (4:0)

Арсенал: Рая; Габріел М.; Вайт Б.; Саліба; Едегор (Жоржиньо, 76); Зінченко (Томіясу, 58); Райс; Сака Б. (Вієйра Ф., 69); Гаверц; Троссар (Р. Нельсон, 58); Габріел Жезус (Сміт-Роу, 69)
Запасні: Хейн; Ремсдейл; Ківьор; Седрік Суареш; Ельнені; Нкетіа
Попередження: Вайт Б. 42

ПСВ: Бенітес В.; Дест С.; Боскальї; Белла-Кочап (Рамальо, 77); Тезе; Схаутен; Сайбарі (Тіллман М., 66); Верман Й.; Ланг Н. (Вертессен, 77); Бакайоко Й. (Лосано, 66); де Йонг Л. (Пепі, 90)

09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга