Лаутаро приніс Інтеру нічию в поєдинку ЛЧ із Сосьєдадом

"Реал Сосьєдад" був за крок від першої перемоги після повернення до Ліги чемпіонів, але втратив три очки з "Інтером" на останніх хвилинах домашнього матчу.

А починалося все для іспанців краще не придумаєш. "Сосьєдад" з перших хвилин кинувся атакувати, створив три моменти поспіль і заслужено забив. Бастоні втратив м'яч біля свого штрафного майданчика в боротьбі з Мендесом і гравець господарів відразу ж реалізував вихід сам-на-сам.

На жаль, але далі продовжити в такому ж темпі "Сосьєдад" не зміг, в результаті клуб Іманоля Альгуасіля віддав ініціативу "Інтеру" і переключився на гру другим номером. Ще один сплеск активності у господарів стався на старті другої половини, а далі гра проходила з мінімум моментів аж до останніх хвилин.

Ніччю "Інтер" вирвав прямо перед фінальним свистком. В одній із останніх атак своєї команди Лаутаром Мартінес здійснив забіг до воріт і в дотик завершив простріл на дальній стійці. 1:1 - команда Індзагі насилу добуває перше очко в новому сезоні ЛЧ.