Ворскла легко долає Металіст 1925 на шляху до чвертьфіналу Кубку України

Додано: | Змінено: 27.09.23 20:28

Те, що перевага "Ворскли" буде відчутною, можна було зрозуміти зі складів команд. Віктор Скрипник виставив майже оптимальний склад, в той час, як Едмар залишив поза заявкою відразу п'ять провідних футболістів, які брали участь в останньому матчі УПЛ: Мозіля, Русина, Габелка, Вачіберадзе і Жичикова.

Не дуже зіграний склад харків'ян припускался помилок, якими і користувались гості. Спочатку Потімков незгарбно відпасував на захисника, того обікрали і у підсумку Кане з гострого кута вразив ворота. А в компенсований до першого тайму час Степанюк після пасу Скляра перекинув голкіпера харків'ян. І тут за автором голу не встежив правий захисник.

На 58-й хвилині "Металіст 1925" врятувала штанга після удару Нестеренка, якому асистував Корнієнко. На 74-й хвилині господарі знову помилились при виході з захисту. А далі все просто - простріл Корнієнка результативно замкнув Нестеренко. А в компенсований час Корнієнко прямим ударом зі штрафного ще влучив у поперечину. 3:0 - "Ворскла" впевнено крокує до чвертьфіналу.

2023-24, Кубок України

Металіст-1925 - Ворскла 0:3 (0:1)
Голи: Кане І., 15 (0:1); Степанюк Р., 46 (0:2); Нестеренко, 74 (0:3)

Металіст-1925: Потімков І.; Фарина; Ткачук Є.; Рудавський М. (Ткаченко Р., 86); Курило (Червак, 46); Абдуллаєв (Ременюк, 46); Арі Моура; Ткачук А.; Мартинюк (Ігор, 46); Чирук (Сидоров Ол., 73); Борячук
Запасні: Казаєс; Сидоренко Д.; Панченко М.; Дмитренко Всл.
Попередження: Фарина 30; Ткачук А. 46; Чирук 59

Ворскла: Ісенко; Якубу Н. (Крупський, 69); Павлюк Є.; Кане І. (Островський В., 79); Тьяго Сантана; Челядін (Хрипчук, 69); Скляр; Пердута; Корнієнко В.; Нестеренко (Тіагуіньо, 79); Степанюк Р. (Черниш Дм., 79)

17:57
Агент Шешко був на матчі МЮ – Арсенал: до якого з клубів перейде його підопічний?