Брага робить камбек, поступаючись Уніону 0:2

Португальська "Брага" здійснила маленький футбольний подвиг і у виїзному матчі Ліги чемпіонів проти "Уніона" вирвала перемогу у компенсований час – 3:2. Причому гостям вдалося зробити камбек, відігравшись із 0:2.

Поєдинок у Берліні викликав чималий інтерес серед уболівальників "Уніону", чия команда цього сезону дебютує в Лізі чемпіонів. "Олімпіаштадіон" був повністю забарвлений у червоні кольори, а фанати замовкли лише на злощасній 94-й хвилині.

До того ж у господарів були приводи для гордості. "Уніон", який не найкраще виступає в Бундеслізі, до перерви двічі вразив ворота суперника. Обидва рази відзначився Бекер, який завершував стрімкі атаки своєї команди.

Але "Брага" не здалася і ще до перерви відіграла один м'яч - Ніакате добив у ворота м'яч, невдало відбитий голкіпером берлінців. На 51-й хвилині португальці відзначилися вдруге. Відмінним ударом з-за меж штрафного майданчика Брума закрутив м'яч у дев'ятку.

Здається, справа йшла до нічийного результату, хоча й ті, й інші продовжували атакувати. І на 94-й хвилині переможну атаку вдалось провести гостям. І знову успіх їм приніс удар з середньої дистанції - Каштру пробив низом, точно у дальній кут.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Уніон Берлін - Брага 2:3 (2:1)
Голи: Бекер, 30 (1:0); Бекер, 37 (2:0); Ніакате, 41 (2:1); Брума, 51 (2:2); Каштру А., 94 (2:3)

Уніон Берлін: Реннов; Юранович; Лейте; Крал; Дукі; Бонуччі; Тузар (Лаїдуні, 63); Гозенс (Руссійон, 86); Бекер; Бехренс (Фолланд, 63); Габерер (Аронсон, 81)
Запасні: Шволов; Штайн Я.; Йеккель; Тріммель; Кемлейн
Попередження: Бонуччі 13; Лейте 54

Брага: Матеус М.; Борха К. (Марін Ад., 74); Ніакате; Саатчі; Мендес (Каштру А., 86); Саласар (Жоау Моутінью, 73); Брума; Аль Мусраті; Орта Р. (Карвальо Ві., 83); Джало Альваро (Руіс Аб., 83); Банза
Запасні: Тьягу Са; Фонте Ж.; Олівейра П.; Роні Лопеш; Орта А.; Піцці
Попередження: Орта Р. 13; Банза 46; Саласар 72