Дубль Кайнца допомагає Кельну здобути першу перемогу в останніх восьми матчах

У матчі восьмого туру німецької Бундесліги "Кельн" переграв "Боруссію" з Менхенгладбаху - 3:1.

Головним героєм матчу став австрійський вінгер господарів Флоріан Кайнц. Саме він відкрив рахунок на 9-й хвилині, реалізувавши пенальті. "Боруссія" зрівняла рахунок завдяки голу Ельведі.

Але гостей підвів Коне, якого було вилучено з поля в середині другого тайму. Після цього Кайнц оформив дубль, і знову ударом з одинадцятиметрового. А Вальдшмідт в компенсований час встановив остаточний результат - 3:1.

Таким чином, "Кельн" перервав свою серію без перемог у Бундеслізі, яка тривала 7 поєдинків.

2023-24, Чемпіонат Німеччини

Кельн - Боруссія М 3:1 (1:0)
Голи: Кайнц, 9 (пенальті) (1:0); Ельведі, 63 (1:1); Кайнц, 76 (пенальті) (2:1); Вальдшмідт, 90 (3:1)

Кельн: Швебе; Мартель; Хюберс (Кіліан, 79); Шабо; Пакярада; Любічіч Д.; Кайнц (Хусейнбазіч, 88); Маїна (Аліду, 73); Зельке (Тіггес, 88); Карстенсен P.; Вальдшмідт
Запасні: Кеббінг; Хайнц; Шміц; Олесен; Ут М.

Боруссія М: Ніколас М.; Вебер М.; Ельведі; Нец (Скаллі Д., 46); Фрідріх; Коне Ку. (до 72); Нойхаус (Райтц, 46); Вайгль; Онора (Хак Р., 79); Чванчара (Сібачо, 79); Плеа (Н'Гуму, 79)
Запасні: Ольшовскі; Кіародья; Крамер; Херманн П.
Попередження: Коне Ку. 70; Ніколас М. 74; Скаллі Д. 90
Вилучення: Коне Ку. 72'

2023-24, Чемпіонат Німеччини: Турнірна таблиця

09 травня

08:35
Фіорентина - другий рік поспіль у фіналі Ліги конференцій: дивитись огляд півфіналу
08:16
Як Реал Баварію засмутив: дивитись огляд півфіналу Ліги чемпіонів
08:00
Головне за день: помилка Моурінью, клаусула Довбика, обмін Мудрика та інші новини
00:22
Хоселу виводить Реал у фінал Ліги чемпіонів у драматичній кінцівці матчу з Баварією