Брага дала бій Реалу, але все одно програла

"Реал" здобув свою третю поспіль перемогу в цьому сезоні ЛЧ, утримавши потрібний рахунок у гостьовому поєдинку з "Брагою".

На старті поєдинку підопічні Анчелотті не виглядали краще за свого опонента, проте зуміли першими відкрити рахунок. Спрацювала бразильська зв'язка Вінісіус-Родріго - перший втік по флангу до штрафного майданчика, а другий завершив простріл влучним ударом. "Брага" після такого заграла лише активніше та могла зрівнювати ще в першому таймі, але їй не щастило у завершенні атак.

Початок другої половини зустрічі залишився за "Реалом". Мадридці створили чотири небезпечні моменти, останній з яких перетворив на гол Джуд Беллінгем, який ідеально точним ударом низом послав м'яч з лінії штрафного в кут.

І тут "Брага" помчала вперед - господарі відразу ж відіграли один м'яч зусиллями Альваро, і змусили "Реал" грати другим номером. Португальці могли і мали зрівнювати рахунок, не використавши свій найкращий шанс на 70-й хвилині, коли після удару Орти та рикошету м'яч пролетів біля стійки.

В результаті всіх зусиль "червоних" виявилося замало навіть для нічийного результату. "Брага" поступилася "Реалу" з рахунком 1:2, але точно заслужила на оплески за свою гру.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Брага - Реал 1:2 (0:1)
Голи: Родріго, 16 (0:1); Беллінгхем, 61 (0:2); Джало Альваро, 63 (1:2)

Брага: Матеус М.; Ніакате; Борха К.; Саатчі; Аль Мусраті (Жоау Моутінью, 78); Саласар; Мендес (Фонсека Діого, 73); Карвальо Ві. (Брума, 67); Орта Р.; Банза (Руіс Аб., 67); Джало Альваро
Запасні: Горнічек; Марін Ад.; Фонте Ж.; Олівейра П.; Каштру А.; Роні Лопеш; Орта А.; Піцці

Реал: Аррісабалага; Карвахаль; Начо; Гарсія Фр. (Менді Фе., 75); Рюдігер; Камавінга; Модрич; Беллінгхем (Васкес Лу., 89); Вальверде; Родріго (Тчуамені, 71); Вінісіус Жуніор

09:30
Штутгарт перемагає та продовжує боротьбу за друге місце з Баварією: дивитися огляд
09:15
ЗМІ: Лунін ризикує не зіграти у фіналі Ліги чемпіонів
08:57
Брест втрачає важливі очки у боротьбі за ЛЧ: дивитись огляд матчу з Реймсом
08:46
Бєлік: Повністю задоволений грою Шахтаря U19, але тим образливішою є поразка від Динамо
00:21
Циганков і Довбик асистують, Жирона втрачає перемогу в останній атаці: дивитись голи

10 травня

21:44
Алавес - Жирона: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ла Ліги
20:11
Олег Матвєєв розповів, чому варто чекати на відкритий футбол у матчі Шахтар - Динамо