Дніпро-1 переграє Ворсклу та наздоганяє Шахтар

У перенесеному матчі першого туру Дніпро-1 обіграв Ворсклу. Рахунок не повинен вводити в оману - перевага підопічних Юрія Максимова протягом усього поєдинку була безперечною.

Багато в чому, цьому сприяв швидкий гол. На п'ятій хвилині Корнієнко помилився біля свого штрафного майданчика, подарувавши м'яч Філіппову. Форвард Дніпра-1 швидко прийняв рішення і закрутив м'яч у дальній кут – 0:1.

Матч проходив під зливою, яка серйозно вплинула на якість поля. Але до таких умов краще пристосувалися гості. М'яч ще двічі побував у ворота Ісенка, проте Катерина Монзуль фіксувала офсайди у Горбунова та Філіппова. Ворскла відповіла небезпечною контратакою, яку ударом у дальню дев'ятку завершував Кане. Але блискуче зіграв Кінарейкін, який зумів відштовхнутися від важкого газону та дістати м'яч.

Щоправда, вже у наступній атаці полтавці зрівняли рахунок. Степанюк відгукнувся на навіс із правого флангу та головою відправив м'яч у сітку. Але рівновага на полі зберігалася лише дві хвилини. Сантана невдало перервав діагональ з лівого флангу, і Гуцуляк, опинившись перед воротами, не залишив Ісенку жодних шансів.

На початку другого тайму той же Гуцуляк записав на свій рахунок дубль. З огляду на характер гри, здавалося, що Ворсклі не уникнути розгрому. Але Дніпро-1, який у підсумку завдав майже двох десятків ударів, добити суперника не зумів. А незадовго до фінального свистка Монзуль зафіксувала фол у штрафному майданчику і, незважаючи на протести Юрія Максимова, призначила пенальті. Степанюк був точний – на більше Ворсклі не вистачило часу.

2023-24, Чемпіонат України

Ворскла - Дніпро-1 2:3 (1:2)
Голи: Філіппов, 5 (0:1); Степанюк Р., 40 (1:1); Гуцуляк, 42 (1:2); Гуцуляк, 53 (1:3); Степанюк Р., 90 (пенальті) (2:3)

Ворскла: Ісенко; Якубу Н.; Тьяго Сантана; Павлюк Є.; Крупський; Кане І.; Скляр (Юрченко Вл., 78); Пердута; Нестеренко (Феліпе, 82); Корнієнко В. (Бацула, 62); Степанюк Р.
Запасні: Єрмолов; Домолега; Рамірес Л.; Ізотов; Черниш Дм.; Оденцов; Островський В.
Попередження: Тьяго Сантана 10; Пердута 24; Скляр 66

Дніпро-1: Кінарейкін; Адамюк; Каплієнко; Кравець В.; Лєднєв; Сваток; Горбунов С. (Рубчинський, 59); Піхальонок (Горін О., 75); Бабенко (Мірошніченко Д., 82); Філіппов (Пуріта, 75); Гуцуляк (Танчик, 82)

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат