Ворскла закриває список учасників півфіналу Кубка України

Останню путівку у півфінал Кубка України з футболу 2023-24 виборола Ворскла. Підопічні Віктора Скрипника дуже легко впоралися з Оболонью – 3:0.

У киян у нинішньому розіграші був свій зоряний час, коли пивовари обіграли Динамо. Але до чвертьфінального матчу з Ворсклою Оболонь підійшла не в найкращій формі – у двох останніх поєдинках чемпіонату кияни пропустили сім м'ячів. І виявилось, що проблеми в обороні нікуди не поділися.

Ще до перерви полтавці двічі вразили ворота Федорівського. Спочатку Скляр побачив ривок Степанюка у штрафний майданчик, і форвард у дотик відправив м'яч у сітку. А перед самою перервою гості вивели на удар Кане, який пробив з лінії штрафного у нижній кут.

Можливо, Оболонь мала якісь надії на перелом у другому таймі, але господарям довелося йти вперед великими силами і, як наслідок, відкривати зони. Цим на 69-й хвилині скористався Бацула, який отримав м'яч на лівому фланзі, просунувся до штрафного майданчика і пробив у дальній нижній кут.

3:0 - Ворскла разом із Шахтарем, Чорноморцем та Поліссям продовжить боротьбу за Кубок України.