Брайтон Де Дзербі вдруге обіграв Аякс

Аякс так і не забив Брайтону

Аякс близький до того, щоб втратити шанси на потрапляння до плей-офф Ліги Європи. У чотирьох матчах амстердамці набрали лише два очки і двічі поступилися Брайтону.

Рахунок було відкрито вже на 14-й хвилині, коли Ансу Фаті легко втік від захисника і, увірвавшись у штрафний майданчик, пробив у дальній нижній кут. Аякс не був безнадійний. Публіка, яка, попри все, продовжує заповнювати Йохан Кройфф Арену, гнала господарів уперед. І у другому таймі амстердамці створили кілька небезпечних моментів. Але забили не вони.

На 53-й хвилині Адінгра виявився ніким не прикритий праворуч у штрафному майданчику і не втратив свій шанс, відправивши м'яч у ворота.

2:0 - Аякс став першою командою цього сезону, яка не змогла забити Брайтону. А англійці, у свою чергу, здобули другу поспіль перемогу в Лізі Європи та на якийсь час очолили турнірну таблицю у групі В.