Як Угорщина позбавила надій Чорногорію: дивитись огляд матчу

Тема: Євро 2024

Збірна Чорногорії не змогла пробитись на Євро-2024

Збірна Чорногорії не змогла пробитися на Євро-2024. У заключному матчі у групі G вона у гостях поступилася лідерові команді Угорщини – 1:3.

Мотивовані чорногорці ближче до кінця першого тайму відкрили рахунок зусиллями Рубежича. Але всі їхні надії в середині другого тайму поховав півзахисник угорців Домінік Собослаї. Протягом двох хвилин хавбек Ліверпуля двічі вразив ворота суперника. А крапку в матчі в компенсований час поставив Надь.

У паралельному матчі конкурент чорногорців збірна Сербії зіграла внічию з Болгарією – 2:2.

У результаті перше місце у відбірній групі G зайняли угорці (18 очок), серби стали другими (14), а чорногорці – третіми (11).

Евро-2024, Отборочные матчи

Венгрия - Черногория 3:1 (0:1)
Голы: Рубежич, 36 (0:1); Собослаи, 67 (1:1); Собослаи, 68 (2:1); Надь А., 93 (3:1)

Венгрия: Дибус; Надь Ж.; Болла (Него, 46); Ланг; Балог Б.; Салаи Ат.; Собослаи; Надь А. (Шуходовски, 95); Газдаг (Кальмар, 46); Стайлз (Хорват К., 64); Адам М. (Немет, 77)
Запасные: Саппанош; Демьен; Салаи Г.; Ботка; Мочи; Шаллаи Р.; Чобот
Предупреждения: Собослаи 26; Дибус 78; Надь А. 87; Надь Ж. 90

Черногория: Миятович М. (Джукич, 58); Вукчевич А.; Вешович (Вукчевич М., 55); Савич; Рубежич (Раичкович, 76); Вуячич; Куц; Янкович М. (Радулович А., 70); Осмайич; Цамай (Крстович, 70); Йоветич С.
Запасные: Ивезич; Радунович Р.; Милович М.; Тучи; Лончар Стеф.; Бакич Д.; Джуканович
Предупреждения: Цамай 13; Савич 18; Рубежич 34; Вешович 47; Вуячич 70; Раичкович 88; Куц 92