Шахтар перериває безвиграшну серію: дивитись голи

another languages: en ru

Шахтар перервав серію невдач

Донецький Шахтар після двох невдач та чотирьох таймів без забитих м'ячів зумів здобути перемогу у матчі чемпіонату України. У неділю гірники обіграли Металіст 1925 - 2:0.

Простих матчів у Шахтаря цього сезону не буває. Тиждень тому говорили про труднощі поєдинків, які йдуть за міжнародною паузою. Тепер Шахтар протягом тижня подолав непростий шлях до Гамбурга і назад, зігравши у Лізі чемпіонів з Антверпеном. Отже, і гру з Металістом-1925, незважаючи на те, що суперник не належить до претендентів на високі місця, легкою прогулянкою не назвеш.

Так, ігрова перевага була на боці Шахтаря. Харків'яни всією командою оборонялися та дуже рідко йшли у контратаку. Хоча рахунок відкрити могли – гарний момент на 37-й хвилині втратив Арі Моура. Гірники, у свою чергу, без швидкості та нестандартних рішень не могли зламати оборону Металіста 1925 року. Давалася взнаки відсутність Судакова, який відбував дискваліфікацію.

Трохи оживив гру у другому таймі вихід на поле Егінальдо. Бразилець якраз і вносив елемент несподіванки, що, наприклад, спричинило створенню гольового моменту вже на 47-й хвилині, коли на ударну позицію вийшов Зубков. Але воротар із ударом вінгера Шахтаря цього разу впорався. А ось на 59-й хвилині врятувати не зміг. Але й зробити це було набагато складніше. Зубков праворуч увірвався до штрафного майданчика, вправно прибрав суперника і пробив у дальній нижній кут.

Харківчани, схоже, дуже швидко змирилися з тим, що досягти позитивного результату їм вже не вдасться. Розкриватися не збиралися, а отримати вигоду зі стандартів не змогли. Тим більше, що на 78-й хвилині Криськів заробив пенальті і сам же його реалізував – 2:0.

Шахтар залишився на четвертому місці турнірної таблиці чемпіонату України, але зіграв на два матчі менше за трійкі лідерів. Харків'яни зазнали третьої поразки поспіль і ризикують продовжити цю серію - у наступному матчі Металісту 1925 грати з Динамо.

2023-24, Чемпіонат України

Шахтар - Металіст 1925 2:0 (0:0)
Голи: Зубков, 59 (1:0); Криськів, 78 (пенальті) (2:0)

Шахтар: Різник Д.; Азаров І.; Бондар В.; Матвієнко М.; Гочолейшвілі; Степаненко; Бондаренко (Назарина, 76); Криськів (Очеретько, 92); Невертон (Егiнальдо, 46); Сікан (Келсі, 87); Зубков
Запасні: Рудько; Лемкін; Ракіцький; Педріньо; Козік; Міроши; Кастільо Д.; Кащук
Попередження: Степаненко 88

Металіст 1925: Сидоренко Д.; Червак; Ткачук Є.; Жичиков; Безуглий; Арі Моура (Русин Р., 61); Габелок; Мартинюк; Ткачук А. (Сидоров Ол., 69); Юсов (Чирук, 61); Борячук (Бичек, 87)

18:31
Любенович про нічию з Дніпром-1: Для мене позитивний результат – це тільки перемога
18:29
Ювентус розплатився за перемогу пальцем Рабйо та плечем МакКенні
18:15
Олександр Шовковський: Почався третій рік агресії
18:03
Юрій Максимов: Коли так грає остання команда турніру, чемпіонат буде прогресувати
16:22
Два асисти Тотовицького принесли перемогу Колосу над Вересом: дивитись огляд матчу
16:15
Волинець відбив ювілейний пенальті
16:00
Форварда Бордо введено в штучну кому, клуб не повідомляє про результати операції
15:45
Ярослав Вишняк про потужний другий тайм: Взяли себе в руки, поклали м'яч до низу