Арсенал із Зінченком на останніх хвилинах вирвав перемогу у Лутона

Арсенал із Зінченком вирвав перемогу у Лутона

Лутон у домашньому матчі 15 туру АПЛ мав усі шанси відібрати очки у Арсеналу. Суперники видали супер результативний поєдинок, який завершився перемогою канонірів у компенсований час – 4:3.

Український легіонер лондонців Олександр Зінченко з'явився на полі на 64 хвилині, коли рахунок уже був 3:3.

Перший гол у матчі був забитий на 20-й хвилині зустрічі, канонірів вивів уперед Габріел Мартінеллі, але вже за п'ять хвилин господарі відігралися зусиллями Гебріела Ошо. Перед перервою Арсенал знову повів у рахунку, гол в активі Габріеля Жезуса. На старті другого тайму Лутон амбітно зрівнює рахунок удруге, автор голу Елайджа Адебайо. Далі господарі взагалі втратили страх перед гpaндом і сміливо йшли вперед, як результат - третій гол у ворота Арсеналу, його провів Росс Барклі. Але буквально за три хвилини Кай Хаверц знову відновив рівновагу. А вирішальний гол у матчі стався аж у компенсований час, на 90+7 хвилині Деклан Райс поставив переможну крапку для Арсеналу.

2023-24, Чемпіонат Англії

Лутон - Арсенал 3:4 (1:2)
Голи: Мартінеллі, 20 (0:1); Ошо, 25 (1:1); Габріел Жезус, 45 (1:2); Адебайо Е., 49 (2:2); Барклі, 57 (3:2); Гаверц, 60 (3:3); Райс, 90 (3:4)

Лутон: Камінський; Белл А.; Ошо; Менгі; Каборе І.; Барклі; Дауті (Джайлс, 88); Таунсенд (Огбене, 62); Мпанзу (Кларк Дж-н, 88); Браун Дж-б (Чонг, 62); Адебайо Е. (Морріс Кар., 62)
Запасні: Крул; Джонсон Джоз.; Нельсон Зак; Беррі Л.
Попередження: Браун Дж-б 33; Барклі 44

Арсенал: Рая; Ківьор (Зінченко, 65); Габріел М.; Вайт Б.; Саліба; Гаверц; Едегор; Сака Б.; Райс; Мартінеллі (Троссар, 65); Габріел Жезус
Запасні: Ремсдейл; Седрік Суареш; Уолтерс Р.; Ельнені; Жоржиньо; Р. Нельсон; Нкетіа
Попередження: Габріел Жезус 45

2023-24, Чемпионат Англии: Турнирная таблица