Динамо забиває чотири м'ячі Металісту 1925 і вперше пропускає при Шовковському

Ванат повернувся і забив

Київське Динамо здобуло третю перемогу під керівництвом Олександра Шовковського і перемістилося на п'яту сходинку турнірної таблиці чемпіонату України.

Господарі досить швидко позначили свою перевагу. До середини першого тайму з інтервалом в 11 хвилин двічі відзначився Волошин, спочатку реалізувавши вихід віч-на-віч, а потім добивши м'яч, відбитий голкіпером харків'ян після удару Шапаренка.

З огляду на те, що Металіст 1925 останнім часом зовсім не вражає і середину поля в київському матчі переходив не так часто, здавалося, що головна інтрига - скільки ще м'ячів влетить у ворота Сидоренка. Але на 30-й хвилині захист Динамо відверто проспав підключення Дмитренка, який ударом у дотик замкнув діагональ із правого флангу. Втім, минуло лише чотири хвилини, і господарі знову відновили свою перевагу у два м'ячі: Ванат відірвався від опікуна при розіграші кутового та головою переправив м'яч у сітку.

А далі – ще гірше для харків'ян. На 40-й хвилині другу жовту картку отримав Бичек, який залишив свою команду у меншості. Такий розклад не обіцяв Металісту 1925 нічого хорошого.

Але Динамо розслабилося. Ні, якщо говорити про контроль м'яча та позиційні атаки, то все було в порядку. Але все це без ентузіазму, наче господарі вже тримали в думці наступний матч проти Оболоні. Цим скористалися гості. Ременюк відкрився по центру, оббіг Нещерета, який не розрахував своїх сил і залишив межі штрафного майданчика, але так і не дістався м'яча, і покотив вже в порожні.

І більше того, наприкінці матчу на кілька хвилин Металісту 1925, навіть незважаючи на відсутність одного гравця, вдалося щільно осадити штрафний майданчик суперника. Щоправда, до справді небезпечних моментів справа так і не дійшла. А на 90-й хвилині кияни реалізували ще один кутовий. Супряга головою скинув м'яч у центр, і Дячук переправив у сітку.

2023-24, Чемпіонат України

Динамо - Металіст 1925 4:2 (3:1)
Голи: Волошин Н., 11 (1:0); Волошин Н., 22 (2:0); Дмитренко Всл., 30 (2:1); Ванат, 34 (3:1); Ременюк, 71 (3:2); Дячук М., 90 (4:2)

Динамо: Нещерет; Тимчик; Сирота О.; Дячук М.; Дубінчак; Бражко; Буяльський (Андрієвський, 60); Волошин Н. (Беніто, 91); Кабаєв (Караваєв, 59); Ванат (Супряга, 82); Шапаренко (Царенко, 60)
Запасні: Бущан; Моргун; Малиш; Вівчаренко; Біловар; Рамадані; Діалло С.

Металіст 1925: Сидоренко Д.; Ткачук Є.; Капінус; Фарина; Червак; Мартинюк; Бичек (до 40); Арі Моура (Ременюк, 59); Габелок (Ткачук А., 59); Дмитренко Всл. (Чирук, 77); Сидоров Ол. (Борячук, 67)
Запасні: Потімков І.; Мозіль; Жичиков; Безуглий; Коваленко І.; Курило; Абдуллаєв

09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга