Нулі на Джузеппе Меацца: Інтер та Реал Сосьєдад не забили і вийшли у плей-офф ЛЧ

У Мілані на стадіоні Джузеппе Меацца міг визначитися переможець групи D. У гості до Інтера приїхав Реал Сосьєдад.

Обидві команди на вихідних легко впоралися зі своїми суперниками в чемпіонатах: Інтер розгромив Удінезе (4:0), а Реал Сосьєдад був сильнішим за Вільярреал (3:0). Здавалося б, у звітному матчі суперники теж будуть заряджені забивати, але вже у першому таймі стало зрозуміло, що великої кількості голів чекати не варто.

Сімоне Індзагі знову приховав свою головну ударну силу Лаутаро Мартінеса в запас. Попереду дуже старалися Маркус Тюрам та Генріх Мхітарян, але вірменина підводила влучність, а француз так і не знайшов свого 100% моменту. Реал Сосьєдад в атаці був скромним. На перерву команди пішли, залишивши дивне враження.

У дебюті другого тайму Тюрам змарнував ідеальний шанс, створений Мхітаряном: француз пробив над поперечкою у падінні. Потім на полі з'явився Мартінес і також не влучив у ворота. А коли приціл аргентинця адаптувався, Реал Сосьєдад врятував Реміро.

Гості сподівалися на швидкого Кубо і в одному з епізодів він мало не заробив пенальті. Але рефері перевірив момент на VAR та скасував рішення.

0:0 – справедливий результат. За рахунок кращої різниці забитих та пропущених м'ячів Інтер виходить у плей-офф з першого місця, а Реал Сосьєдад – з другого.