Маріно Пушич: Мої гравці зробили все можливе

Пушич подводит итоги

Після матчу з Порту головний тренер Шахтаря Маріно Пушич зробив швидкий аналіз того, що трапився на полі стадiона Драгау:

'Ми програли, а причина дуже проста - вони забили п'ять голів, а ми лише три. Для виїзного матчу це багато, але цього було замало. Порту – це дуже хороша команда, проти якої важко грати, яка діє у високому темпі, дуже авантюрна. Суперник добре почав, ми добре відігравали. Ми домінували у певних частинах матчу, але зробили дві-три необов'язкові помилки, що надто для такого рівня. Через це відігратися було не так легко, але, звичайно, ми намагалися це зробити весь час, особливо останні 25 хвилин, коли рахунок був 3:2. Ми замінили наших гравців атаки, хотіли відігратися, але потім знову пропустили. Насправді все сталося так, як ми обговорювали, але в негативному сенсі для нас».

Тренер знайшов добрі слова для команди, яка не змогла стрибнути вище голови, але зробила все, що могла:

'Чесно кажучи, іноді дивно пишатися командою після поразки, бо ми справді приїхали сюди змагатися та грати, і я думаю, у нас є що запропонувати глядачам – якісний футбол із дуже гідним суперником. Тому мої гравці зробили все можливе, боролися до кінця, останні 25 хвилин, напевно, пройшли у грі один в один, лише з трьома захисниками ми поставили всіх нападників у лінію. Ми справді зробили все, але й вони зробили все. Тому я пишаюся цією командою, дуже молодою командою. Ці поєдинки є важливими для процесу навчання молодих гравців, бо тільки так ти можеш отримати цей досвід”.

Програвши 3:5, Шахтар вирушив до плей-офф Ліги Європи.

11 травня

10:59
Капітан Динамо: Обіграти у такому матчі Шахтар, а потім віддати чемпіонство не з руки
09:30
Штутгарт перемагає та продовжує боротьбу за друге місце з Баварією: дивитися огляд
09:15
ЗМІ: Лунін ризикує не зіграти у фіналі Ліги чемпіонів
08:57
Брест втрачає важливі очки у боротьбі за ЛЧ: дивитись огляд матчу з Реймсом
08:46
Бєлік: Повністю задоволений грою Шахтаря U19, але тим образливішою є поразка від Динамо
00:21
Циганков і Довбик асистують, Жирона втрачає перемогу в останній атаці: дивитись голи

10 травня

21:44
Алавес - Жирона: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ла Ліги
20:11
Олег Матвєєв розповів, чому варто чекати на відкритий футбол у матчі Шахтар - Динамо