Кубок Африки 2023: Камерун теж втрачає очки на старті

Камерун теж не зміг виграти

Збірна Камеруну поповнила список іменитих учасників Кубка Африки 2023, які розпочали турнір із втрати очок.

П'ятиразові чемпіони континенту опинилися в ролі наздоганяючих вже на десятій хвилині. І звинувачувати у цьому можуть лише себе. Груба помилка на лінії штрафного призвела до втрати м'яча, а вже за мить Байо відкрив рахунок.

Як і в першому сьогоднішньому матчі, вирішальний вплив на подальший хід двобою зіграло вилучення - у компенсований до першого тайму час Камано залишив збірну Гвінеї у меншості. Все це призвело до того, що після перерви гвінейці практично не думали про атаку, а свій єдиний удар завдали вже перед фінальним свистком.

Камерун, у свою чергу, досить швидко відігрався. На 51-й хвилині Магрі продавив захисника і головою замкнув діагональ із лівого флангу.

1:1 - у групі С одноосібним лідером став Сенегал, який 19 січня зіграє з Камеруном.