Рух поступився Домжале в контрольному матчі

Тема: Футбол

Львівській Рух в хорватському Новіграді провів контрольний поєдинок проти словацького Домжале.

У цьому поєдинку Віталій Пономарьов перевірив найближчий резерв, а також дав дебютувати кільком зовсім юним футболістам, повідомляє офіційний сайт жовто-чорних.

Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли Плюман ефектним ударом у падінні спрямував м’яч у сітку після подачі з кутового. Домжале відновив рівновагу на 31-й хвилині, коли відзначився Ступаревіч.

На 56-ій хвилині Плюман відібрав м’яч у центрі поля, втік від захисників та переграв голкіпера, знову вивівши Рух вперед. Та вже за чотири хвилини Крупіч замкнув подачу з флангу влучним ударом головою. Перемогу Домжале приніс Ступаревіч, котрий оформив дубль, реалізувавши пенальті. У підсумку львів'яни поступились - 2:3.

Далі на Рух чекає спаринг з Сараєво.

Контрольний матч

Рух – Домжале - 2:3 (1:1)
Голи: Плюман, 22 (1:0), Ступаревіч, 31 (1:1), Плюман, 56 (2:1), Крупіч, 60 (2:2), Ступаревіч, 78 (2:3, пенальті)
Склад Руху: Ванівський, Кітела, Матвіїв, Баршак, Теслюк, Столярчук, Таллес, Денисов (Квас, 60), Непейпієв (Касарда, 56), Плюман, Карабін