Чемпіон Польщі розгромив Дніпро-1 в контрольному матчі

Тема: Футбол

Чемпіон Польщі розгромив Дніпро-1

Черговим суперником Дніпра-1 на зборі в Туреччині став діючий чемпіон Польщі, який пішов на зимову перерву на четвертому місці у національному чемпіонаті, а минулої восени посів останнє місце у груповому раунді Ліги Європи – Ракув з Ченстохови, повідомляє офіційний сайт українського клубу.

Рівно рік тому команди вже зустрічалися у спарингу в Туреччині і тоді перемогу одержав польський клуб з рахунком 3:1 (у складі дніпрян відзначився Танковський).

Поляки відкрили рахунок вже в дебюті зустрічі, коли Крнача вивели на побачення з Кінарейкіним і форвард Ракува перекинув м’яч через голкіпера. А згодом Жеан відзначився після кутового. Дніпро-1 провів атаку за участю Філіппова, Бабенка і Рубчинського і з паса останнього забив Сарапій. Та перед самою перервою Новак вразив ворота дніпрян ударом з-за меж штрафного. По перерві Ракув заробив пенальті, але Волинець парирував удар Тудора з 11-метрової позначки. Проте невдовзі Новак оформив дубль і розгром Дніпра-1 - 4:1.

Контрольний матч

Дніпро-1 – Ракув - 1:4 (1:3)
Голи: Крнач, 4 (0:1), Жеан, 17 (0:2), Сарапій, 37 (1:2), Новак, 44 (1:3), Новак, 69 (1:4)
Склад Дніпра-1: 12.Кінарейкін (1.Волинець,46), 11.Мірошніченко (30.Кравець,46), 5.Сарапій (6.Горін,46, 5.Сарапій,65), 39.Сваток (кап) (34.Танчик,46, 11.Мірошніченко,57), 3.Адамюк, 42.Пасіч, 18.Бабенко (44.Баденко,46), 22.Рубчинський (88.Мельниченко,46), 8.Піхальонок (16.Гаджиєв,46), 9.Гуцуляк (31.Ківінда.46) 7.Філіппов