Мбаппе та Барколя здобули для ПСЖ перемогу над Сосьєдадом

ПСЖ з перемоги стартував у плей-офф

ПСЖ з перемоги стартував у плей-офф Ліги чемпіонів, обігравши Реал Сосьєдад у домашньому матчі 1/8 фіналу.

Перший тайм сьогоднішнього поєдинку видався непростим для парижан. Господарі практично нічого не створили біля ворота суперника, а іспанці навпаки діяли дуже впевнено і були максимально близькі до забитого м'яча, проте ПСЖ від гола врятувала поперечина.

Зі стартом другого тайму хід гри повністю змінився - чемпіони Франції відразу ж пішли вперед і досить швидко відкрили рахунок зусиллями Мбаппе. На 58-й хвилині захист Сосьєдада забув головну зірку ПСЖ на дальній стійці, а Кіліан спокійно розстріляв ворота Реміро, вивівши свою команду вперед.

Далі на полі була лише одна команда. ПСЖ повністю перехопив контроль над м'ячем, створив ще кілька моментів завдяки Мбаппе і зрештою забив свій другий гол. На 70-й хвилині Брадлі Барколя втік по флангу від захисника Реала, прокинув м'яч собі на хід і реалізував вихід сам-на-сам.

На цьому сьогоднішній поєдинок можна було закінчувати. Сосьєдад за час, що залишився до фінального свистка, так і не зміг повернутися в гру, а ПСЖ впевнено довів матч до підсумкової перемоги - 2:0.