Карабах забиває чотири м'ячі і ставить Брагу на межу вильоту: дивитись відеоогляд матчу Ліги Європи

Брага пропустила вдома чотири м'ячі

Карабах продовжує дивувати. Найкраща команда Азербайджану у першому стиковому матчі за право зіграти у 1/8 фіналу Ліги Європи розгромила у гостях португальську Брагу - 4:2.

Нещодавнього учасника Ліги чемпіонів нокаутували в середині другого тайму, коли протягом чверті години гості тричі вразили ворота Браги.

- Все це дуже важко пояснити. Це зовсім не той результат, якого ми хотіли досягти. Багато в чому через нас самих. Настав час, коли нам потрібно глибоко замислитись. Це час згуртуватися, а не ламатися, – заявив після матчу головний тренер Браги Артур Жорже.

2023-24, Ліга Європи

Брага - Карабах 2:4 (1:1)
Голи: Янкович М., 21 (пенальті) (0:1); Банза, 44 (1:1); Зубір, 54 (1:2); Жуніньо дос Сантуш, 65 (1:3); Зубір, 69 (1:4); Жоау Моутінью, 90 (пенальті) (2:4)

Брага: Матеус М.; Гомес Віктор (Мендес, 76); Борха К.; Олівейра П.; Ніакате Н.; Жоау Моутінью; Саласар (Піцці, 67); Карвальо Ві. (Ндур, 76); Джало Альваро (Фернандеш Р., 56); Руіс Аб.; Банза
Запасні: Тьягу Са; Горнічек; Фонте Ж.; Чиссумба; Саатчі; Сумаре Дж.; Роні Лопеш; Саїд Ян
Попередження: Руіс Аб. 45

Карабах: Луньов; Ромао Ж.Р. (Ісаєв О., 86); Мустафазаде; Сiлва М-с; Гусейнов Б.; Джафаргулієв; Андраде Ле. (Байрамов Т., 68); Янкович М.; Зубір (Джиджа, 90); Жуніньо дос Сантуш (Ахундзаде, 87); Бензья (Кейта Ам., 87)
Запасні: Рамазанов А.; Гугешашвілі; Медведєв М.; Гусейнов Аб.; Медина К.; Андраде П.
Попередження: Сiлва М-с 30; Ромао Ж.Р. 76