У Трубіна найнижча оцінка, але Бенфіка перемагає Тулузу

another languages: ru

Sofascore оцінив його виступ у 6.5, а Whoscored - у 6.0

Анатолій Трубін отримав найнижчу оцінку в Бенфіці за стиковий матч Ліги Європи проти Тулузи. Sofascore оцінив його виступ у 6.5, а Whoscored - у 6.0.

При цьому об'єктивно роботи у Анатолія було небагато. За гру він зробив лише один сейв. Але й пропущений гол – не його вина. Захист Бенфіки за рахунку 1:0 недбало поставився до м'яча, який стрибав штрафним майданчиком португальців. І залишений на самоті Деслер пробив без перешкод із кількох метрів. Воротарської провини в цьому голі точно не було.

При цьому домінування португальців на полі було тотальним. Вони завдали по гостьовим воротам 27 ударів проти 6. Однак перемогу змогли вирвати лише на 90-й хвилині із другого у цій грі пенальті. З гри забити у Бенфіки не вийшло, але Ді Марія двічі був влучний. А Тулуза останні хвилини трималася вже вдесятьох після видалення Мавісси.

2023-24, Ліга Європи

Бенфіка - Тулуза 2:1 (0:0)
Голи: Ді Марія, 68 (пенальті) (1:0); Деслер, 75 (1:1); Ді Марія, 90 (пенальті) (2:1)

Бенфіка: Трубін; Отаменді; Сільва А.; Фернандес Ал. (Бах А., 59); Невеш Ж.П.; Маріу Ж. (Нерес, 59); Еурснес; Кекчу; Ді Марія; Сілва Рафа; Артур К. (Леонардо М., 87)
Запасні: Суареш C.; Андре Гомес; Араужу Т.; Морато Ф.; Флорентину; Гувейя; Ролізер; Тенгстедт К.
Попередження: Кекчю 90

Тулуза: Рестес; Кошта Ло.; Ніколайсен; Урбіна; Діарра Му. (Мавісса, 70); Сьєрро; Спірінгс (Кассерес-мол., 77); Деслер; Гбоу (Скиття Наатан, 86); Дьоннум (Бабіка, 70); Даллінга (Магрі, 77)
Запасні: Лякомб Жю.; Домінгес А-с; Каманзі; Хелаберт; Чісоко
Попередження: Спірінгс 37; Деслер 43; Рестес 58; Мавісса 90, 90; Скиття Наатан 90; Магрі 90
Видалення: Мавісса 90'