Зоря легко обігрує Минай і віддаляється від небезпечної зони: дивитися відеоогляд матчу УПЛ

Луганська Зоря продовжила свою безпрограшну серію до п'яти матчів і ще на три очки збільшила відрив від групи команд, які боротимуться за виживання.

Минай у минулому турі обіграв Металіст 1925, здобувши першу перемогу в чемпіонаті, а до цього зіграв унічию з Дніпром-1, що дозволяло говорити про вдалий старт другої частини сезону. Але стартова зустріч 20-го туру показала, що аутсайдеру буде непросто вибиратися з підвалу турнірної таблиці.

Перші тайм пройшов під знаком переваги Зорі, яка у дебюті створила кілька небезпечних моментів. У центрі уваги, як завжди, був Герреро. Однак чим цього разу здивував досить егоїстичний форвард луганчан, так це бажанням зіграти на партнера. Часом це було не завжди виправдано, але сама собою тенденція примітна.

Рахунок був відкритий на 18-й хвилині, коли Зорі вдалося провести швидку атаку три в два, яку ударом у дальній кут з меж штрафного майданчика завершив Антюх. Перед перервою м'яч удруге побував у воротах, проте Герреро перебував у офсайді.

А що ж Минай? Свій перший удар у ворота гості завдали на початку другого тайму. Та й загалом закарпатці, чого в них не відібрати, намагалися переламати гру. Однак шансів відігратися, за великим рахунком, вони не мали. А на 73-й хвилині Зоря подвоїла свою перевагу в рахунку. Герреро віддав тонкий пас по центру і вивів Бугая віч-на-віч з воротарем - 2:0.

Зоря у турнірній таблиці чемпіонату України обійшла Олександрію та вийшла на 11-е місце. У трьох наступних турах у луганчан заплановано два матчі з Динамо. Минай залишається останнім.

2023-24, Чемпіонат України

Зоря - Минай 2:0 (1:0)
Голи: Антюх, 18 (1:0); Бугай, 73 (2:0)

Зоря: Сапутін; Кирюханцев (Бугай, 66); Жуніор Рейс (Вантух, 76); Бутко; Боль; Батагов; Яцик; Чурко (Мічін П., 76); Башич Я.; Антюх (Горбач, 66); Герреро Е. (Слесар, 80)
Запасні: Турбаєвський; Набит; Хахльов; Дришлюк; Волошин Ві.; Ндур Ал.

Минай: Кемкін; Чуєв (Кисiль Я., 82); Дмитрук Т. (Кораблін, 46); Корнійчук; Прокопчук К.; Нємчанінов; Вітенчук; Устименко (Демиденко, 82); Семотюк (Гунічев, 70); Ременяк (Матюшенко, 70); Вакула

14:42
Артем Довбік: Беллінгем, Левандовський та Серлот - конкуренти, які не дадуть розслабитися
09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга