Динамо пропускає з пенальті на 99-й хвилині та втрачає перемогу у Рівному: дивитись відеоогляд матчу УПЛ

Верес відбирає очки у Динамо

Київське Динамо втратило перші очки під керівництвом Олександра Шовковського, не зумівши обіграти одного з аутсайдерів УПЛ Верес. У драматичній кінцівці все вирішив фол Беніто, який у своєму штрафному майданчику вдарив по нозі Мрвальєвича. Чорногорець реалізував пенальті та зрівняв рахунок - 1:1.

Початок матчу вийшов яскравим - протягом хвилини суперники обмінялися гольовими моментами. Спочатку перед воротами опинився Мрвальєвич, проте своїм шансом не скористався – Бущан відбив удар у нижній кут. І відразу Динамо організувало свою гольову атаку. Кабаєв, який, здається, нарешті знайшов себе у столичній команді, віддав на Волошина, а тому не склало труднощів записати на свій рахунок черговий гол.

До середини першого тайму гості продовжували володіти відчутною перевагою та створювати моменти. Однак поступово цей їхній запал почав згасати. Набагато частіше гравці Динамо збивалися на звичайний контроль м'яча в середньому темпі.

Цілком ймовірно, що це і підвело підопічних Олександра Шовковського, який після матчу докорив своїм футболістам у великій кількості програної боротьби. А Верес, тим часом, розумів, що втрачати йому вже нема чого й ближче до кінця зустрічі став діяти агресивніше. Зрозуміло, все в цій грі могло повернутися інакше, якби м'яч потрапив у дальню дев'ятку після шаленого удару Дубінчака - Верес врятувала поперечина.

А в останній атаці, коли арбітр уже був готовий дати фінальний свисток, у штрафному майданчику Динамо необережно зіграв Беніто. Прагнучи вибити м'яч за межі штрафного, гравець київської команди вдарив по нозі Мрвальєвича. Арбітр переглянув епізод і призначив пенальті, який сам чорногорський форвард Вереса і реалізував.

Цікаво, що цього сезону Верес зумів відібрати очки у двох найтитулованіших українських клубів, зігравши внічию з Шахтарем та Динамо.

2023-24, Чемпіонат України

Верес - Динамо 1:1 (0:1)
Голи: Волошин Н., 5 (0:1); Мрвальєвич, 99 (пенальті) (1:1)

Верес: Когут Б.; Банада (Кухарук, 46); Шевченко Є. (Вовченко С., 87); Кучеренко О.; Кучеров; Жуліо Сезар; Шарай В. (Янаков Д., 60); Шастал; Гайдучик М. (Шестаков М., 67); Мрвальєвич; Морозко
Запасні: Паст; Савчук Ол.; Гакман; Кльоц; Баран; Шух; Сміян; Світюха
Попередження: Шарай В. 33; Мрвальєвич 35; Жуліо Сезар 95; Морозко 95

Динамо: Бущан; Попов Д.; Михавко; Караваєв; Дубінчак; Шепелєв В.; Волошин Н. (Дячук М., 85); Андрієвський; Кабаєв (Беніто, 85); Ванат; Шапаренко (Сирота О., 92)
Запасні: Нещерет; Моргун; Вівчаренко; Біловар; Тимчик; Діалло С.; Пономаренко M.

14:42
Артем Довбік: Беллінгем, Левандовський та Серлот - конкуренти, які не дадуть розслабитися
09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга