Перша ліга: Маріуполь рятується в грі з Епіцентром і інші матчі дня

Маріуполь рятується в грі з Епіцентром

Суботні матчі першого туру після відновлення чемпіонату у Першій Лізі видались доволі результативними. Найменше голів забивалось у протистоянні Епіцентру та ФСК Маріуполь. Господарі незадовго до перерви зусиллями Кравчука відкрили рахунок. Але наприкінці матчу Зубков врятував маріупольців від поразки - 1:1.

Також у групі Чемпіонська грали Нива Бузова та Лівий берег. Якимів на 37 хвилині вивів гостей вперед, але відразу по перерві Місюра відновив рівновагу. Зламало гру Ниви вилучення Матвєєва 59 хвилині. Після цього гості послідовно забили три голи. Вони на рахунку Дедуха, Синиці та Сухоручка. Під завісу гри господарі залишились вдев'ятьох після червоної картки Мамросенка. Лівий берег покарав Ниву ще одним голом і встановив остаточний рахунок - 5:1 на користь гостей.

Був розгромний рахунок і в Групі вибування. МФК Металург поступився вдома Хусту - 1:4. Впродовж однієї хвилини в середині першого тайму команди обмінялися голами Васильченка та Шевчука. А по перерві забивали виключно гості. Новіков, Чабан та Гарнага принесли Хусту перемогу з великим рахунком.

У матчі Чернігів - Поділля зафіксовано нічию - 2:2. До перерви забивали гості (Боженар і Оробець), а після відпочинку господарі (Кривобороденко і Школьний).

Перша ліга

Група Чемпіонська

Нива Б - Лівий берег - 1:5 (0:1)
Голи: Якимів, 37 (0:1), Місюра, 48 (1:1), Дедух, 67 (1:2), Синиця, 77 (1:3), Сухоручко, 79 (1:4), Сідней, 90+1 (1:5)
Вилучення: Матвєєв, 59 (Нива), Мамросенко, 90 (Нива)

Епіцентр - ФСК Маріуполь - 1:1 (1:0)
Голи: Кравчук, 39 (1:0), Зубков, 83 (1:1)

Група вибування

Чернігів - Поділля - 2:2 (0:2)
Голи: Боженар, 6 (0:1), Оробець, 21 (0:2), Кривобороденко, 65 (1:2), Школьний, 70 (2:2)

МФК Металург - Хуст - 1:4 (1:1)

Голи: Васильченко, 20 (1:0), Шевчук, 20 (1:1), Новіков, 48 (1:2), Чабан, 73 (1:3), Гарнага, 75 (1:4)

15:32
Тренер Руху: Зараз важливий етап сезону, коли всі команди вирішують турнірні завдання
15:15
Олександр Караваєв: З Вересом була дуже важка гра
15:02
Мельник: У нас було два-три непогані моменти проти Динамо, але підвела реалізація