ПСЖ переграє Барселону у матчі з трьома вилученнями, пенальті та камбеком: дивитись голи

another languages: en ru

ПСЖ відправляє Барселону відпочивати

Парі Сен-Жермен спростував прогнози тих, хто поспішив поховати французів після домашньої поразки у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти Барселони. І навіть швидкий пропущений м'яч у столиці Каталонії не збентежив підопічних Луїса Енріке.

По тому, як гості розпочали поєдинок у відповідь, було зрозуміло, що здаватися ПСЖ не має наміру. Титулом у чемпіонаті Франції вже нікого не здивувати, а Ліга чемпіонів продовжує залишатися недосяжною висотою для паризького клубу. Але вже на 12-й хвилині гості змушені були розпочати із центру поля. Ямаль легко втік від Мендеша на правому фланзі і прострілив на ближній кут воротарського майданчика, де на випередженні зіграв Рафінья - 1:0.

Але ця Барселона - не та команда, яка може безпомилково зіграти в обороні: цього сезону ЛЧ каталонці зберегли у недоторканності свої ворота лише у двох стартових матчах групового турніру.

Цього разу все виявилося ще гіршим. На 29-й хвилині Араухо проспав ривок Барколя і зупинив француза, збивши його з ніг на вході до штрафного майданчика. Обійшлося без пенальті, але з цього моменту Барса змушена була грати у меншості. А це, як виявилось, ще гірше. Відіграти перший м'яч ПСЖ вдалося до перерви, коли той же Баркола віддав гольовий пас на Дембеле (теж, до речі, іронія долі).

На початку другого тайму французи вирівняли ситуацію за сумою двох зустрічей - дивовижний за точністю удар вдався Вітіньє. А ще за сім хвилин Канселу програв у швидкості Дембеле, який був першим на м'ячі та отримав удар по ногах. Все це було вже у штрафному майданчику, а значить – пенальті! Мбаппе був точний і вперше у цьому протистоянні вивів ПСЖ уперед. На той час з лавки було вилучено наставника Барселони Хаві, а після голу Мбаппе червону картку отримав і його асистент. Це було схоже на капітуляцію.

Але інтрига зберігалася до 89-ї хвилини. ПСЖ чекав, коли суперник піде ва-банк, і свій шанс не змарнував. Тер Стеген двічі рятував свою команду, але з третім ударом Мбаппе впоратися не зміг - 1:4.

Парі Сен-Жермен вийшов у півфінал Ліги чемпіонів уперше з 2021 року. І зіграє в ньому з дортмундською Боруссією, що, погодьтеся, помітно простіше в порівнянні з тим, якби суперником парижан були б умовні Манчестер Сіті чи Реал. Отже, шанси на перший великий успіх на європейській арені ПСЖ, безумовно, має.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Барселона - ПСЖ 1:4 (1:1)
Голи: Рафінья, 12 (1:0); Дембеле У., 40 (1:1); Вітінья Ф., 54 (1:2); Мбаппе, 61 (пенальті) (1:3); Мбаппе, 89 (1:4)

Барселона: Тер Штеґен; Араухо Р. (до 29); Канселу (Жоау Фелікс, 82); Кубарсі; Кунде; де Йонг Ф. (Марін Ф., 82); Гюндоган; Ямаль (Мартінес Ін., 34); Рафінья; Педрі (Торрес Ф., 62); Левандовський Р.
Запасні: Пенья І.; Астралага; Алонсо М.; Форт Г.; Касадо М.; Ромеу; Гіу Марк; Роке
Попередження: Мартінес Ін. 40; Левандовський Р. 50; Гюндоган 65; Марін Ф. 97; Рафінья 97
Вилучення: Араухо Р. 29'

ПСЖ: Доннарумма Дж.; Лукас Ернандес; Хакімі; Нуну Мендеш; Маркіньос; Вітінья Ф.; Фабіан Руїс (Асенсіо, 76); Заїр-Емері (Угарте, 80); Дембеле У. (Коло Муані, 88); Барколя Б. (Лi Канiн, 77); Мбаппе
Запасні: Тенас; Навас К.; Беральдо Л.; Мукіеле; Шкриняр; Солер; Данілу Перейра; Рамуш Г.
Попередження: Мбаппе 40; Фабіан Руїс 45; Маркіньос 62; Доннарумма Дж. 90

26 липня

20:31
Мінай витягує божевільний матч із Епіцентром і виходить на Лівий берег: дивитись огляд матчу
17:58
Лівий берег відчепив головного фаворита фіналу чотирьох Металіст 1925 року від боротьби за УПЛ
16:15
Шовковський тренується разом з командою: Динамо показало підготовку до другого матчу з Партизаном
14:55
Рома втричі підніме Довбику зарплатню, але він не увійде навіть в ТОП-10 гравців римлян
14:40
Офіційно: Гранада орендувала хава Динамо Цитаїшвілі
14:29
Рома шле першу пропозицію Жироні Довбику: названа сума
14:13
Відомі пари першого раунду Кубка України (але вони залежать від підсумків перехідного турніру)