Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол

Дортмундська Боруссія вкотре довела, що передстартові розклади не мають жодного значення – все вирішується на футбольному полі. У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів німці обіграли на своєму полі Парі Сен-Жермен – 1:0.

Якщо говорити про ігрову перевагу, то більшу частину часу ініціатива була на боці гостей. Але в першому таймі Боруссія практично ідеально дотримувалася плану, не дозволивши супернику доводити свої атаки до ударів та використавши свій шанс. Він був їм наданий на 36-й хвилині, коли закидання до лінії штрафного майданчика призвело до того, що Фюллькруг фактично вискочив віч-на-віч і пробив низом - Доннарумма не врятував ПСЖ.

У другому таймі французи зіграли помітно гостріше в атаці. Інколи здавалося, що м'ячу вже нема куди подітися. Як, наприклад, було на 51-й хвилині, коли після ударів Мбаппе та Дембеле м'яч влучив у штанги. У середині другої половини Боруссія блиснула ще на кілька хвилин, протягом яких могла збільшити свою перевагу в рахунку. Однак це був невеликий перепочинок, отриманий захисниками дортмундців.

Весь час їм довелося працювати на повну потужність. А коли і вони припустилися помилки, Дембеле зробив своєму колишньому клубу подарунок, пробивши над поперечиною в ситуації, коли промахнутися було набагато складніше, ніж потрапити у ворота.

1:0 - хитка перевага перед матчем у відповідь у Парижі. Проте ПСЖ тепер доведеться розкриватися, і Борусія має все, щоб скористатися цим.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Боруссія Д - ПСЖ 1:0 (1:0)
Голи: Фюллькруг, 36 (1:0)

Боруссія Д: Кобель; Маатсен Й.; Рюерсон (М. Вольф, 87); Гуммельс; Шлоттербек Н.; Джан Е.; Брандт (Нмеча Ф., 87); Забітцер; Адейемі К. (Ройс, 82); Санчо; Фюллькруг (Мукоко, 91)
Запасні: Лотка; Майер А.; Зюле; Байноу-Гіттенс; В'ятен; Озкан Са.; Алле; Мален
Попередження: Шлоттербек Н. 74

ПСЖ: Доннарумма Дж.; Маркіньос; Нуну Мендеш; Хакімі; Лукас Ернандес (Беральдо Л., 42); Вітінья Ф.; Заїр-Емері; Фабіан Руїс; Барколя Б. (Коло Муані, 65); Дембеле У.; Мбаппе
Запасні: Навас К.; Тенас; Мукіеле; Шкриняр; Асенсіо; Данілу Перейра; Солер; Угарте; Лi Канiн; Рамуш Г.

20:00
Осімхен пропустить вирішальний матч Наполі?
19:46
Сьогоднішній матч на Олд Траффорд стане останнім для Ван-Бісака, Марсіаля та Варана