Молодь Динамо не пустила Рух до Європи: дивитись огляд матчу

another languages: ru

Рух - Динамо 1:2

19-річний Антон Царенко та 21-річний Самба Діалло нокаутували Рух на виїзді.

Перемога Динамо 2:1 нічого не дала киянам, окрім морального задоволення, але стала справжньою катастрофою для молоді Пономарьова. Втім, досить символічно, що наймолодшу команду України переграли по суті її однолітки.

Перший тайм був за Рухом. Команда грала за рахунком, але постійно чинила тиск на чужий штрафний. Активнішим за інших був Таллес. Але першого тайму голів не приніс. А на старті другого невисокий Самба Діалло відзначився після подачі з кутового. Навіс Андрієвського він потилицею переправив до сітки.

Рух відповів низкою замін і вони спрацювали. На 63 хвилині хтось із захисників Динамо невдало виніс подачу із кутового. М'яч доставили Ляху. Ростислав пробив дуже, небезпечно. Але Нещерет був на висоті весь матч і тут зокрема. Ось тільки після його сейву Дідику пощастило на добиванні. 63 хвилина, 1:1.

Трагедія для руху - 76 хвилина. Діалло класно закинув у штрафний майданчик на Беніто. Того відверто збили і це був би пенальті, але атака продовжилася і Дубінчак видав фейл року, з кількох метрів влучивши не в порожні ворота, а в стійку. На його щастя, Рух зовсім вимкнувся і дозволив відбутися ще одному добиванню - це Царенко додав м'яч у сітку.

Могло Динамо і третій забити, але Караваєв не реалізував зусилля Діалло. Самба класно перехопив м'яч на чужій половині поля і вивів Олександра віч-на-віч з Ледвієм. Голкіпер урятував. Але лише локально. У масштабі ж матчу та сезону Рух програв. Поразка 1:2 і лише шосте, неєврокубкове місце у чемпіонаті.

2023-24, Чемпіонат України

Рух - Динамо 1:2 (0:0)
Голи: Діалло С., 51 (0:1); Дідик Р., 63 (1:1); Царенко, 76 (1:2)

Рух: Плюман (Підгурський, 79); Ледвій; Роман Віт. (Лях Р., 62); Слюсар Д. (Федор, 79); Дідик Р.; Слюбик; Сич О.; Таллес Б.; Карабін (Руніч, 53); Квасниця; Пастух Є.
Запасні: Герета; Кітела; Холод В.; Климчук; Притула; Клайвер Габрiиель; Непейпієв; Столярчук
Попередження: Квасниця 67

Динамо: Нещерет; Біловар (Михавко, 74); Дубінчак; Караваєв; Попов Д. (Сирота О., 61); Андрієвський (Дячук М., 64); Буяльський (Царенко, 46); Волошин Н. (Малиш, 46); Діалло С.; Шепелєв В.; Беніто

08:00
Головне за день: дивовижні австрійці, нудні французи, нудні англійці та інші новини
00:25
Данія відправляє Сербію додому, а сама виходить на німців

25 червня

23:59
Англія знову не може виграти, але фінішує першою у своїй групі Євро-2024
21:43
Австрія переграє Нідерланди у феноменальному матчі та посідає перше місце у групі: дивитись відео п'яти голів