Іспанія стартувала на Євро-2024 з розгрому Хорватії: відео трьох голів

Тема: Євро-2024
another languages: en ru

Головний матч суботи на Євро-2024 закінчився впевненою перемогою Іспанії

Головний матч суботи на Євро-2024 закінчився впевненою перемогою Іспанії над збірною Хорватії. Інтриги в цьому поєдинку не вийшло - триразові чемпіони Європи за тайм розібралися із суперником, перетворивши кожну з їхніх помилок на свій гол.

Початок розгрому Хорватії поклав Альваро Мората. На 29-й форвард Атлетіко через центр втік від двох захисників і реалізував вихід сам-на-сам. Хорватія швидко відповіла шансом Брозовича і майже відразу ж пропустила після ще одного провалу в обороні. Фабіан Руїс біля штрафного майданчика "клітчастих" розібрався із захистом і низом точно пробив у лівий кут.

Хорватія знову моментально прокинулася і створила ще один гольовий шанс зусиллями Ловро Майєра, але з тим самим результатом. На 41-й хвилині команда Златко Даліча мала свою найкращу нагоду скоротити розрив у рахунку, однак і тут їй не пощастило – Будимір зовсім трохи не дотягнувся до м'яча, замикаючи дальню штангу.

В результаті іспанці ще раз покарали суперника, встановивши остаточний рахунок прямо перед перервою. 16-річний Ламін Ямаль, який сьогодні став наймолодшим гравцем в історії чемпіонатів Європи, видав ідеальний навіс у штрафний майданчик на Карвахаля, якому залишалося лише відірватися від захисників і з кількох метрів переправити м'яч у ворота.

На старті другої половини гри Ямаль міг додати до асисту ще й забитий гол, але Хорватію після його удару дивом врятував Лівакович. Найкращий шанс відіграти хоча б один м'яч "клітчасті" втратили на 80-й хвилині, коли Петкович не зміг пробити Унаї Симона з пенальті, проте успішно зіграв на добиванні - рефері скасував це взяття воріт через офсайд.

3:0 на користь Іспанії - ідеальний старт команда Луїса де ла Фуенте на континентальній першості, а ось до тренера Хорватії Златко Даліча тепер є достатньо питань після такої гри.

Євро-2024

Іспанія - Хорватія 3:0 (2:0)
Голи: Мората, 29 (1:0); Фабіан Руїс, 32 (2:0); Карвахаль, 47 (3:0)

Іспанія: Сімон У.; Карвахаль; Ле Норман; Начо; Кукурелья; Родрі (Субіменді, 87); Фабіан Руїс; Ямаль (Торрес Ф., 86); Мората (Оярсабаль, 67); Педрі (Ольмо, 60); Вільямс Н. (Меріно, 67)
Запасні: Рая; Реміро; Вівіан; Грімальдо; Ляпорт; Баена А.; Лопес Фер.; Навас Х.; Хоселу; Перес А.
Попередження: Родрі 78

Хорватія: Ливакович; Гвардіол; Понграчич; Станішич; Шутало Й.; Брозович; Ковачіч М. (Сучіч, 65); Маєр Л.; Модрич (Пашалич Маріо, 65); Будімір (Перишич І., 56); Крамаріч (Петкович Б., 72)
Запасні: Івушич; Лабрович; Віда; Соса Б.; Юранович; Ерліч; Батурiна M.; Влашич; Пашаліч Марко; Іванушець; Пьяца

21 червня

08:52
П'єр-Еміль Хейб'єрг - найкращий гравець матчу Данія - Англія
08:43
Аргентина своєю перемогою відкриває Копа Америка
08:19
Тренер збірної Словаччини побачив у збірної України відмінну якість та ідентичність
08:00
Головне за день: Сербія рятується, Англія обережна, Іспанія блищить та інші новини
00:44
Іспанія переграє Італію за всіма параметрами та гарантує собі участь у плей-офф

20 червня

22:15
Словаччина - Україна: без права на поразку, воротарське питання та прогноз на матч Євро-2024
21:07
Англія і Данія поділили очки - ніхто не проти: дивитись голи
19:50
Мбаппе готовий зіграти з переломом вже завтра: дивитися, як виглядає Кілліан зараз
19:37
Виталий Миколенко сьогодні повернувся до загальної групи
19:20
Як Сербія побила рекорд і врятувала матч зі Словенією: дивитись відеоогляд матчу Євро