Ребров: Це була дуже важлива перемога для команди та країни

Тема: Євро-2024

Головний тренер збірної України в інтерв'ю прес-службі УЄФА поділився емоціями від перемоги над Словаччиною

Сергій Ребров, головний тренер збірної України, в інтерв'ю прес-службі УЄФА поділився емоціями від перемоги над Словаччиною у сьогоднішньому матчі Євро-2024.

Нагадаємо, що три очки синьо-жовтим принесли голи Миколи Шапаренка та Романа Яремчука.

"Ми дуже погано виступили проти Румунії, але вони показали інший настрій і заслужили на перемогу. Нам потрібно було зосередитися на наступній грі, і це була дуже важлива перемога для команди і для країни.

Я не кричав у перерві. Нам довелося реагувати у другому таймі. Ми не досить високо пресингували. Ми розуміли, що це наш шанс і я сказав саме це. Я сказав: "Не турбуйтеся за рахунок і просто грайте".

Я радий, що у нас хороша конкуренція серед воротарів. Анатолій Трубін заслужив на можливість зіграти після матчу з Німеччиною. Він був дуже спокійним перед цією грою.

Ярмоленко грає на своєму четвертому Євро, але у нас молода команда та гравці, які не звикли до такого рівня, до таких заповнених стадіонів. Було важливо, що у другій грі на Євро ми відреагували по-іншому, і я думаю, що ми заслужили свої три очки. Гравці, мабуть, трохи порадіють, але завтра у нас знову тренування", - зазначив Ребров.

Додамо, що у своєму останньому матчі групового етапу Євро-2024 збірна України зіграє з Бельгією. Цей поєдинок відбудеться 26 червня у Штутгарті.

28 вересня

13:13
Баєр проводить найгірший старт десятиліття з гри у захисті
12:59
Холанд у гонитві за Агуеро: сьогодні норвежець може повторити рекорд аргентинця
12:44
WADA взявся за першу ракетку планети - Сіннер може бути дискваліфікований на два роки
12:30
Аталанта втратила захисника перед матчем із Шахтарем
12:20
Чемпіонат світу з футзалу 2024: календар, результати, таблиці
12:17
Нам просто дають грати: Мусіала розповів про те, чому молоді гравці в Англії прогресують
11:28
Новачок Полісся перед матчем з Карпатами розповів, хто в колишньому клубі найнебезпечніший
11:15
Артета відповів Гвардіолі
10:58
Баварія - Баєр: яка битва серій!
10:40
Мальорка запалює, таке було лише за часів Капарроса: дивимося огляд матчу проти Вальядоліда
01:13
Боруссія відіграється з 0:2 у матчі з Бохумом: дивитися відеоогляд матчу Бундесліги