Австрійці вневнено переграли поляків і зробили крок до виходу в плей-оф: дивитись відео голів

Тема: Євро 2024

Польща - Австрія 1:3

Невдахи першого туру у групі D поляки та австрійці в лобовому матчі з'ясовували, хто продовжить боротьбу за вихід до плей-оф.

Австрійці почали дуже потужно і вже в дебюті відзначились першим голом. Після навісу Мвене з флангу Траунер головою спрямував м'яч у ближній верхній кут. Але розвивати свою перевагу чомусь не стали і дозволили полякам в середині тайму відновити рівновагу. Після удару Беднарека м'яч влучив у Траунера і відскочив до Пьонтека, який пробив у кут повз Пенца.

На 60-й хвилині на полі вперше на Євро-2024 з'явився зірковий нападник поляків Роберт Левандовський. Але ні у нього, ні у партнерів фактично не було шансів вразити ворота суперника. Натомість австрійці забили ще двічі.

На 67-й хвилині Прасс віддав на Баумгартнера, який з лінії штрафного пробив точно у кут і знову вивів австрійців уперед. А потім був пенальті, який точно стане мемом. Адже Забітцер зачепився ногою за щелепу Щенсного і за це голкіпер поляків отримав жовту карту, а в його ворота був призначений пенальті. Його довірили пробити ветерану Арнаутовичу і той не подвів, зробивши рахунок - 3:1.

В час, що залишився, австрійці могли довести справу до розгрому, але не використали два дуже гарні моменти. Лаймер, обігравши воротаря, пробив вздовж воріт. А після удару Поша Щенсни витягнув м'яч, який летів під стійку. У підсумку перемога австрійців, які сподіваються на вихід з групи.

Євро-2024

Польща - Австрія 1:3 (1:1)
Голи: Траунер, 9 (0:1); Пьонтек К., 30 (1:1); Баумгартнер, 67 (1:2); Арнаутовіч, 78 (пенальті) (1:3)

Польща: Щенсний; Беднарек; Давидович; Ківьор; Зелінський П. (Урбаньскi K., 87); Пьотровскі (Модер, 46); Слиш (Гросицький, 76); Франковський; Залевський; Букса (Левандовський Р., 60); Пьонтек К. (Швідерський, 60)
Запасні: Булка; Скорупський; Берешинський; Валюкевич; Пухач; Романчук; Саламон Б.; Скураш; Шиманський Д.; Шиманський С.
Попередження: Слиш 53; Модер 62; Левандовський Р. 64; Щенсний 77

Австрія: Пенц; Лінгарт; Мвене (Прасс, 63); Пош; Траунер (Дансо, 59); Грілліч (Виммер П., 46); Забітцер; Зайвальд Н.; Лаймер; Баумгартнер (Шмід Р., 81); Арнаутовіч (Грегоріч, 81)
Запасні: Лінднер; Хедль; Вебер М.; Данілюк Ф.; Зайдль M.; Кайнц; Кверфельд; Вайманн; Грюлль; Ентруп
Попередження: Виммер П. 56; Арнаутовіч 70

28 вересня

12:59
Холанд у гонитві за Агуеро: сьогодні норвежець може повторити рекорд аргентинця
12:44
WADA взявся за першу ракетку планети - Сіннер може бути дискваліфікований на два роки
12:30
Аталанта втратила захисника перед матчем із Шахтарем
12:20
Чемпіонат світу з футзалу 2024: календар, результати, таблиці
12:17
Нам просто дають грати: Мусіала розповів про те, чому молоді гравці в Англії прогресують
11:28
Новачок Полісся перед матчем з Карпатами розповів, хто в колишньому клубі найнебезпечніший
11:15
Артета відповів Гвардіолі
10:58
Баварія - Баєр: яка битва серій!
10:40
Мальорка запалює, таке було лише за часів Капарроса: дивимося огляд матчу проти Вальядоліда
01:13
Боруссія відіграється з 0:2 у матчі з Бохумом: дивитися відеоогляд матчу Бундесліги