Австрійці вневнено переграли поляків і зробили крок до виходу в плей-оф: дивитись відео голів

Тема: Євро 2024

Польща - Австрія 1:3

Невдахи першого туру у групі D поляки та австрійці в лобовому матчі з'ясовували, хто продовжить боротьбу за вихід до плей-оф.

Австрійці почали дуже потужно і вже в дебюті відзначились першим голом. Після навісу Мвене з флангу Траунер головою спрямував м'яч у ближній верхній кут. Але розвивати свою перевагу чомусь не стали і дозволили полякам в середині тайму відновити рівновагу. Після удару Беднарека м'яч влучив у Траунера і відскочив до Пьонтека, який пробив у кут повз Пенца.

На 60-й хвилині на полі вперше на Євро-2024 з'явився зірковий нападник поляків Роберт Левандовський. Але ні у нього, ні у партнерів фактично не було шансів вразити ворота суперника. Натомість австрійці забили ще двічі.

На 67-й хвилині Прасс віддав на Баумгартнера, який з лінії штрафного пробив точно у кут і знову вивів австрійців уперед. А потім був пенальті, який точно стане мемом. Адже Забітцер зачепився ногою за щелепу Щенсного і за це голкіпер поляків отримав жовту карту, а в його ворота був призначений пенальті. Його довірили пробити ветерану Арнаутовичу і той не подвів, зробивши рахунок - 3:1.

В час, що залишився, австрійці могли довести справу до розгрому, але не використали два дуже гарні моменти. Лаймер, обігравши воротаря, пробив вздовж воріт. А після удару Поша Щенсни витягнув м'яч, який летів під стійку. У підсумку перемога австрійців, які сподіваються на вихід з групи.

Євро-2024

Польща - Австрія 1:3 (1:1)
Голи: Траунер, 9 (0:1); Пьонтек К., 30 (1:1); Баумгартнер, 67 (1:2); Арнаутовіч, 78 (пенальті) (1:3)

Польща: Щенсний; Беднарек; Давидович; Ківьор; Зелінський П. (Урбаньскi K., 87); Пьотровскі (Модер, 46); Слиш (Гросицький, 76); Франковський; Залевський; Букса (Левандовський Р., 60); Пьонтек К. (Швідерський, 60)
Запасні: Булка; Скорупський; Берешинський; Валюкевич; Пухач; Романчук; Саламон Б.; Скураш; Шиманський Д.; Шиманський С.
Попередження: Слиш 53; Модер 62; Левандовський Р. 64; Щенсний 77

Австрія: Пенц; Лінгарт; Мвене (Прасс, 63); Пош; Траунер (Дансо, 59); Грілліч (Виммер П., 46); Забітцер; Зайвальд Н.; Лаймер; Баумгартнер (Шмід Р., 81); Арнаутовіч (Грегоріч, 81)
Запасні: Лінднер; Хедль; Вебер М.; Данілюк Ф.; Зайдль M.; Кайнц; Кверфельд; Вайманн; Грюлль; Ентруп

14:50
FAVBET — генеральний партнер II Всеукраїнської конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine
08:40
Зальцбург продовжує шлях на дно: дивитися відеозвіт матчу Ліги чемпіонів із Динамо З
08:22
Усик у ролі Хітмена подивився в очі Тайсону Ф'юрі
08:00
Головне за день: Максимов повертається, Куртуа травмується, Хаві домовляється та інші новини
00:54
Янг Бойз втрачає нічию на 93-й хвилині матчу з Інтером: дивитися відеоогляд
00:31
Ліверпуль втретє перемагає у Лізі чемпіонів, Лейпциг втретє програє: дивитися відеоогляд
00:30
Барселона перериває серію поразок у матчах із Баварією в Лізі чемпіонів: дивитися відеоогляд
00:19
Лілль після Реалу переміг і Атлетіко: дивитися відеоогляд
00:12
Манчестер Сіті з голом-шедевром Холланда розгромив Спарту: дивитися відеоогляд
00:05
Бенфіка вперше програє в цій Лізі чемпіонів, Трубін пропускає три: дивитися відеоогляд