Грузія мало не виграла з антирекордом Євро: дивитись відеоогляд матчу з Чехією

Тема: Євро-2024
another languages: en ru

Грузія - Чехія 1:1

Збірна Грузії здобула перше очко на чемпіонатах Європи. У другому турі грузини зіграли внічию з Чехією 1:1.

Чехи атакували весь перший тайм. Небезпека виникала ледь не кожні 2-3 хвилини. Але як же тягнув Мамардашвілі, що він творив у рамці! Воротар Валенсії врятував від кількох вірних голів, коли його розстрілювали з відстані, меншої, ніж 10 метрів. А коли Гложек все ж пробив цю стіну (добив за собою після сейву впритул), то втрутився ВАР, який побачив, що м’яч зачепив руку чеха.

У грузинів єдиний гольовий момент стався вже у компенсований час - після подачі Хвічі Кашія не зумів пробити Станека метрів з 9. Але і тут грузинам пощастило – за мить до цього у Гранека була рука, яку не прогавив ВАР.

Мікаутадзе, якого взагалі не було видно до цього, на 5-й компенсованій хвилині реалізував пенальті. Два голи у двох стартових матчах на Євро.

Варто додати, що вже на 30-й хвилині на рахунку Мамардашвілі було 7 сейвів – повторення рекорду цього Євро. А за підсумками усього матчу воротар Грузії врятував свої ворота 11 разів!

Нічого не змінилося по перерві. Чехи переважали грузин в усьому, окрім головного – забитих голів. Врятував їх людина гол Патрік Шик, який після подачі з правого флангу дуже своєчасно опинився на дальній стійці. І після того, як м’яч влучив у каркас воріт, спокійно додав його у сітку. Чому грізного форварда залишили на самоті – одне з 26-х питань, яке можна поставити захисту команди Саньйоля. Адже саме стільки ударів завдала по воротах Мамардашвілі Чехія.

До останньої хвилини чехи йшли вперед та шукали перемогу. І ледь не програли. Контратака 3 в 1 на останніх секундах 5-ї компенсованої хвилини мала приносити Грузії сенсаційні 3 очки. Але Лобджанідзе, якого партнери вивели на удар метрів з 15, пробив над воротарем і над воротами.

Нічия 1:1. В останньому турі на чехів чекає Туреччина, це буде суперцікавий матч. У грузинів - екзамен португальцями.