Швейцарія втрачає перемогу на останніх секундах - Німеччина фінішує першою: дивитись голи матчу Євро-2024

Тема: Євро-2024

Швейцарії не вистачило кількох хвилин, щоб посісти перше місце у групі А на Євро-2024

Збірна Німеччини втратила перші очки на домашньому Євро-2024 і взагалі була за крок від поразки у поєдинку зі швейцарцями. Перше місце у групі А німцям приніс точний удар Фюллькруга на другій компенсованій хвилині.

Перед грою багато було розмов, як вчинить Нагельсманн, чия команда вже після другого туру здобула право зіграти у плей-офф. З одного боку, статус господаря та одного з фаворитів турніру зобов'язує Бундестім у кожному матчі грати на перемогу. З іншого, сітка плей-офф складена таким чином, що у чвертьфіналі Німеччина може зустрітися з Іспанією, яка поки що показує на Євро-2024 найпривабливіший футбол.

Нагельсманн продемонстрував, що не збирається вибудовувати хитру стратегію, і виставив основу. При цьому не залишив поза грою навіть Андріха та Міттельштедта, які ризикували пропустити 1/8 фіналу у разі отримання жовтих карток.

Як і в попередніх матчах, німці більше володіли м'ячем, але діяли не так гостро. І більше того - вперше на турнірі пішли на перерву, поступаючись рахунком. А все активний Ндойє, який зіграв на випередженні та забив свій перший гол у складі збірної Швейцарії.

У другому таймі гості зосередилися на обороні і, за великим рахунком, не давали супернику вийти на ударну позицію, яка б дозволила німцям зрівняти рахунок. Мабуть, найнебезпечніший момент Німеччина створила незадовго до фінального свистка, коли Аканджі кинувся під удар Кімміха. Гості могли забити вдруге, коли блискучу швидку атаку завершив Варгас, але повтор наочно продемонстрував офсайд.

А Німеччина продовжувала наполегливо йти вперед і все ж таки зуміла відвоювати перше місце в групі. На другій компенсованій хвилині Раум навісив з лівого флангу, і Фюллькруг упіймав Зоммера на протиході, відправивши м'яч у дальню дев'ятку - 1:1.

Свій матч 1/8 фіналу збірна Німеччини проведе 29 червня у Дортмунді, де зіграє з другою командою групи С (Англія, Данія, Сербія, Словенія). Швейцарці цього ж дня зустрінуться у Берліні з другою командою групи В (Іспанія, Італія, Хорватія, Албанія).

Євро-2024

Швейцарія - Німеччина 1:1 (1:0)
Голи: Ндойе Д., 28 (1:0); Фюллькруг, 92 (1:1)

Швейцарія: Зоммер; Аканджі; Відмер; Рідер Фа. (Р. Варгас, 65); Родрігес Р.; Шер; Ебішер; Г. Джака; Фройлер; Ндойе Д.; Емболо (Дуа К., 65)
Заміни: Амдуні (від 65)
Запасні: Кобель; Мвого; Стергіу; Цезигер; Ельведі; Джасарi; Закарія Д.; Окафор; Сьєрро; Шакірі; Штеффен; Цубер
Попередження: Ндойе Д. 25; Г. Джака 67; Відмер 81

Німеччина: Ноєр; Міттельштедт (Раум Д., 61); Дж. Та (Шлоттербек Н., 61); Рюдігер; Андріх (Байер М., 66); Віртц (Сане Л., 76); Гюндоган; Кімміх; Кроос; Гаверц; Мусіала (Фюллькруг, 76)
Запасні: Бауманн; Тер Штеґен; Антон В.; Кох; Джан Е.; Гросс; Мюллер; Фюріх; Хенріхс; Ундав

14:50
FAVBET — генеральний партнер II Всеукраїнської конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine
08:40
Зальцбург продовжує шлях на дно: дивитися відеозвіт матчу Ліги чемпіонів із Динамо З
08:22
Усик у ролі Хітмена подивився в очі Тайсону Ф'юрі
08:00
Головне за день: Максимов повертається, Куртуа травмується, Хаві домовляється та інші новини
00:54
Янг Бойз втрачає нічию на 93-й хвилині матчу з Інтером: дивитися відеоогляд
00:31
Ліверпуль втретє перемагає у Лізі чемпіонів, Лейпциг втретє програє: дивитися відеоогляд
00:30
Барселона перериває серію поразок у матчах із Баварією в Лізі чемпіонів: дивитися відеоогляд
00:19
Лілль після Реалу переміг і Атлетіко: дивитися відеоогляд
00:12
Манчестер Сіті з голом-шедевром Холланда розгромив Спарту: дивитися відеоогляд
00:05
Бенфіка вперше програє в цій Лізі чемпіонів, Трубін пропускає три: дивитися відеоогляд