Австрія переграє Нідерланди у феноменальному матчі та посідає перше місце у групі: дивитись відео п'яти голів

Тема: Євро-2024

Нідерланди Австрія звіт о матчі

Цей матч вийшов прикрасою Євро-2024. Збірна Нідерландів, яка не знає поразок вже 10 матчів поспіль, була сповнена рішучості як мінімум продовжити цю серію, адже це їй гарантувало місце у дуеті найкращих своєї групи. Австрійці, які показали у двох попередніх матчах, що команда дуже міцна, цілком розраховували також не програти, і нічиєї їм було достатньо, щоб займати третє місце, але нічия не гарантувала участі у плей-офф.

З самого початку матчу саме збірна Австрії захопила ініціативу і почала загрожувати воротам Вербрюгена і вже на 6-й хвилині вийшов найшвидший автогол на Чемпіонатах Європи. Після чергової атаки лівим флангом, м'яч адресувався Арнаутовичу, але адресата не знайшов, оскільки Мален «зрізав» його у свої ворота. Цілком логічно, що після такого «ляпаса» підопічні Рональда Кумана стали активнішими в атаці. Вже на 14-й хвилині Рейндерс міг зрівнювати рахунок, але перебуваючи у вигідній позиції, у нього зрізається м'яч і летить повз ворота. Найнебезпечніший момент у «помаранчевих» був на 23-й хвилині, коли «невдаха» почала матчу Мален, опинився віч-на-віч з Пенцем, але знову банально не влучив у ворота. Наприкінці тайму команди обмінялися взаємними напівмоментами, які виглядали небезпечно, але рахунок так і не змінився.

Очікування від другого тайму були великі, і він не підвів. Вже на 2-й хвилині другої половини гри Гакпо, отримавши м'яч від Сімонса, на лівому фланзі ловить на протиході Пенца та відправляє його у дальній кут. Здавалося б, ось шанс розвинути подальший успіх, але не тут було. Австрійці проводять ще одну гостру атаку лівим флангом, Гріліч точно навішує на Шмида, який головою, рикошетом від де Врея, відправляє у ворота Вербрюгена. Австрійці знову попереду та тренери реагують серією замін. На 71-й хвилині на поле виходить Вергхорст, який був «паличкою виручалочкою» у матчі з поляками і вже на 79-й хвилині він бере участь у результативній атаці. Його пас знаходить Депая, який майстерно відправляє його у ворота. Знову нічия. Але австрійці були напрочуд чудові в цей день і вже через п'ять хвилин Забіцер, після розкішної передачі від Баумгартнера, знову залишає Вербрюгена невділ. Втретє «помаранчеві» мали відіграватися, але цього разу їх уже не вистачило на гол. Був момент у Верхгорста на 86-й хвилині, але пробиваючи головою майже впритул, він не влучив у ворота.

Австрійці сенсаційно посідають перше місце у групі, оскільки у паралельному матчі французи не змогли перемогти поляків — нічия 1:1 та залишають Нідерланди на третьому місці. Непрогнозований результат групового турніру, але тим футбол і чудовий, що завжди є місце для сюрпризів.

Євро-2024

Нідерланди - Австрія 2:3 (0:1)
Голи: Мален, 6 (автогол) (0:1); Гакпо, 47 (1:1); Шмід Р., 59 (1:2); Депай, 75 (2:2); Забітцер, 79 (2:3)

Нідерланди: Вербрюгген; Аке (ван де Вен, 66); ван Дейк; Гертрейда; де Врей; Верман Й. (Сімонс Х., 35); Рейндерс (Вейналдум, 66); Схаутен; Депай; Гакпо; Мален (Веггорст, 71)
Запасні: Бейло; Флеккен; Блінд; де Лігт; Дюмфріс; Маатсен Й.; Фрімпонг Дж.; Гравенберх Р.; Бергвейн; Броббі; Зіркзее

Австрія: Пенц; Вебер М.; Лінгарт (Кверфельд, 62; Баумгартнер, 63); Пош; Виммер П.; Грілліч (Лаймер, 63); Забітцер; Зайвальд Н.; Прасс; Шмід Р. (Вайманн, 92); Арнаутовіч (Грегоріч, 78)
Запасні: Лінднер; Хедль; Данілюк Ф.; Мвене; Траунер; Дансо; Зайдль M.; Кайнц; Грюлль; Ентруп

19:30
Суддівські підсумки групового етапу Євро: VAR на п'ять секунд швидше, ніж у Лізі чемпіонів
19:16
8 суперників Руха: Львів'яни оголосили розклад матчів на зборах
19:00
Sky Sport Italia: Фаджолі та Ель-Шаараві вийдуть у старті збірної Італії
18:40
УПЛ показала календар нового сезону: Старт - 3 серпня, Динамо - Шахтар - в кінці жовтня