Кінець грузинської казки: Іспанія виходить до чвертьфіналу Євро-2024

Тема: Євро-2024

Іспанія закінчила грузинську казку на Євро-2024

Збірна Іспанії продовжила переможну серію до чотирьох матчів і вийшла до чвертьфіналу Євро-2024. Грузини, які своєю грою заслужили на симпатії вболівальників, впоратися з одним із головних претендентів на титул не змогли.

Хоча погодьтеся, що під час першого тайму виникла думка, що і цього разу збірна Грузії може продовжити свою казку. Команда Віллі Саньоля пропускала удари, але залишалася стійкою, розуміючи, що свій шанс матиме обов'язково. І на 18-й хвилині грузини знову змусили захопитись собою, коли провели стрімку атаку, яка призвела до автоголу Ле Нормана.

Однак Іспанія – це не незрозумілі англійці. Ще до перерви кількість ударів переросла в якість: Родрі пробив з лінії штрафного майданчика, відправивши м'яч у нижній кут воріт Мамардашвілі.

На початку другого тайму можливість відзначитися була у Кварацхелії, проте лідер грузинської збірної, намагаючись закинути м'яч за комірець голкіперу суперника, не влучив у ворота. Пройшло ще кілька хвилин, і іспанці вийшли вперед: Фабіан Руїс замкнув навіс Ямаля з правого флангу - 2:1.

Будемо відвертими, вже цей гол, по суті, зняв усі питання. Знову ж таки тому, що збірна Іспанії в таких ситуаціях свого не втрачає. Так і сталося. Вільямс використав втрату м'яча грузинами на своїй половині поля, а Дані Ольмо більярдним ударом вразив кут - 4:1.

Що маємо? Збірна Грузії залишає Євро-2024 із високо піднятою головою та неофіційним призом глядацьких симпатій. І, до речі, цієї осені двічі зустрінеться з українцями у Лізі націй. А іспанці у чвертьфіналі Євро-2024 зіграють із німцями. Цей матч, який багато хто вже називає достроковим фіналом, відбудеться 5 липня у Штутгарті.

Дякуємо, що дочитали цей матеріал до кінця. Слідкуйте за новинами terrikon.com на Google News.

Євро-2024

Іспанія - Грузія 4:1 (1:1)
Голи: Ле Норман, 18 (автогол) (0:1); Родрі, 39 (1:1); Фабіан Руїс, 51 (2:1); Вільямс Н., 75 (3:1); Ольмо, 83 (4:1)

Іспанія: Сімон У.; Карвахаль (Навас Х., 81); Ляпорт; Ле Норман; Кукурелья (Грімальдо, 66); Родрі; Фабіан Руїс (Меріно, 81); Ямаль; Мората (Оярсабаль, 66); Педрі (Ольмо, 52); Вільямс Н.
Запасні: Рая; Реміро; Вівіан; Начо; Баена А.; Лопес Фер.; Субіменді; Хоселу; Перес А.; Торрес Ф.
Попередження: Мората 44

Грузія: Мамардашвілі; Гвелесіані (Квеквескірі Н., 79); Двалі; Какабадзе; Кашія; Лочошвілі (Цитаїшвілі, 63); Кварацхелія; Кітеішвілі (Алтунашвілі, 41); Кочорашвілі; Чакветадзе (Давіташвілі, 63); Мікаутадзе (Зівзівадзе, 79)
Запасні: Гугешашвілі; Лорія Г.; Гочолейшвілі; Кверквелія С.; Табідзе; Лобжанідзе С.; Сігуа; Квілітая; Шенгелія

18:29
Баварія скорочує зарплату Кімміха на 5 мільйонів, гравець має намір піти.
14:45
Трохи про мужність: Гехі відіграв за Англію 90 хвилин із травмою плеча та віддав вирішальну гольову