Воля до перемоги виводить Нідерланди до півфіналу Євро-2024: дивитись голи матчу з Туреччиною

Тема: Євро-2024

Гакпо забиває переможний м'яч, який вивів Нідерланди до півфіналу Євро-2024

Збірна Нідерландів стала єдиною командою, яка посіла третє місце у своїй групі та дійшла до півфіналу Євро-2024. При цьому "помаранчеві", на відміну від своїх конкурентів, обійшлися без екстратаймів, обігравши Румунію та Туреччину в основний час.

Турки у чвертьфіналі не змогли розраховувати на кількох футболістів, які пропускали матч через дискваліфікацію. Про Демірала говорили вже стільки, що не варто повторюватись. Але зауважимо, що, можливо, його відсутність в обороні зіграла вирішальне значення.

Хоча все починалося для підопічних Вінченцо Монтелли не так і погано. Відбивши стартовий тиск суперника, турки спочатку вирівняли гру, а потім перехопили ініціативу. Тут не зайвим буде відзначити юного Гюлера, який вже намагається грати роль лідера команди, що, погодьтеся, виглядає амбітно за наявності Чалханоглу. І саме Гюлер став автором гольової передачі, віддавши ідеальний пас на дальню штангу. Акайдіну залишалося лише переправити м'яч у ворота.

До речі, сам сценарій поєдинку дуже нагадував те, що ми вже бачили у протистоянні збірних Австрії та Туреччини. У другому таймі суперник пішов уперед великими силами та почав створювати моменти. Ось тільки минулого разу їхнє завдання зробив більш складним другий гол Демірала, а сьогодні ніхто не зміг зупинити атаки збірної Нідерландів.

Рівновага настала на 70-й хвилині, коли де Врей прийшов у штрафний майданчик суперника на розіграш кутового і головою вразив ворота Гюнока після навісу Депая. А ще через шість хвилин атаку "помаранчевих" завершив Гакпо, який у боротьбі із захисником все ж таки проштовхнув м'яч у ворота.

Турки з таким станом справ, звичайно ж, не змирилися. Одним із героїв зустрічі став де Врей, який не лише зрівняв рахунок, але врятував свою команду від вірного голу, вибивши м'яч із порожніх воріт. Втім, не залишався осторонь і голкіпер: вже у компенсований час Вербрюгген зреагував на небезпечний удар впритул.

2:1 - перемога збірної Нідерландів, яка 10 липня зустрінеться у Дортмунді з англійцями.

Євро-2024

Нідерланди - Туреччина 2:1 (0:1)
Голи: Акайдін, 35 (0:1); де Врей, 70 (1:1); Гакпо, 76 (2:1)

Нідерланди: Вербрюгген; Аке (ван де Вен, 73); ван Дейк; де Врей; Дюмфріс; Рейндерс (Верман Й., 73); Сімонс Х. (Зіркзее, 87); Схаутен; Депай (Фрімпонг Дж., 87); Бергвейн (Веггорст, 46); Гакпо
Запасні: Бейло; Флеккен; Блінд; Гертрейда; де Лігт; Вейналдум; Гравенберх Р.; Броббі; Мален
Попередження: Сімонс Х. 30; Аке 55; ван Дейк 64

Туреччина: Гюнок; Айхан (Кiлiчой, 89); Акайдін (Челік, 82); Бардакчі; Мюлдюр (Тосун, 82); Гюлер А.; Озкан Са. (Йокушлу, 77); Чалханоглу; Кадіоглу; Йилдиз (Актюркоглу, 77); Йилмаз Б.
Запасні: Байиндир; Чакир У.; Каплан А.; Кахведжі I.; Язиджи; Акгюн Ю.; Озгюр Б.
Попередження: Тосун 90

Дякуємо, що дочитали цей матеріал до кінця. Слідкуйте за новинами terrikon.com на Google News.

11:05
Відомий склад збірної України на матчі відбору Євро-2025 (U-17)
08:55
Сандерленд врятував матч із Лідсом після кошмарної помилки воротаря: дивитись відео