Динамо забило сербам 6 і розпочало євросезон із вольової перемоги

Динамо - Партизан 6:2

Динамо нокаутувало сербський Партизан у домашньому матчі другого кваліфайн-раунду Ліги чемпіонів. 6:2 – рахунок на табло, причому абсолютно за грою.

Серби з перших секунд почали демонструвати, що все буде жорстко – Салданья першу жовту отримав вже на 40-й секунді.

Динамо крок за кроком налагодило контроль м’яча. І, коли здалося, що зараз підуть гольові моменти, Караваєв привіз пенальті.

Олександр завозився у власному штрафному і у підсумку сфолив на Калулу. ВАР підказав, що це пенальті.

Салданья паненкою переграв Бущана, який намагався стояти до останнього, але все ж стрибнув до удару.

Неприємний розвиток подій, як виявилося, лише замотивував Динамо. І кияни спокійно почали хитати захист сербів. Який виявився відверто дирявим. Індивідуально гості програвали все. Кілька разів їх обігрував Ярмоленко праворуч. Але гол прийшов з протилежного флангу. На 40-й хвилині Вівяаренко вдало розпочав атаку пасом у вільний простір. Кабаєв віддав під удар Шапаренку і той потужно поцілив у ближню 9 воріт Йовановича.

Так почалася фантастична 5-хвилинка Динамо. На 42-й Бражко все зробив сам. Прочитав винос і першим встиг його підхопити. Володимир поклав корпус і майже ножицями діагонально пробив у дальню стійку і від неї - у ворота. Шикарний удар, гол фактично з нічого.

А ледь побігла перша компенсована, як кияни відзначилися втретє. Ванат в штрафному продовжив на вільного Караваєва праворуч. Удар Олександра чіпляє ногу Антича і опинився у сітці!

Цікаво, що попри комфортний рахунок, Шовковський вже у перерві провів зміни, Піхальонок і Малиш вийшли замість Буяльського та Малиша.

Серби у захисті грали десь на рівні Першої української ліги. І четвертий гол не забарився. Почалася атака з того, що Вівчаренко виграв дуже важливу боротьбу у двох противників біля власного штрафного. А далі Кабаєв просто побіг до воріт суперника. І так швидко він це робив, що не зустрів жодного супротиву. І як на тренуванні поклав метрів з 22-х у лівий кут воріт. Класне соло Владислава.

Українці заспокоїлися і пропустили. Нічого надзвичайного, просто на 66й хвилині простріл з одного флангу прилетів на інший, а звідти Зубайру повернув прямо на лінію воріт. І Салданья з м'ячем залетів у ворота.

На 83-й хвилині можна було половину оплесків дуже активних трибун у Люблені віддати Бражко. Опорник метрів з 32-х по центру зі штрафного приклався по воротах. Йованович ледь врятував, але реактивний Волошин встиг на підбір. І виклав до воротарського на Попова. Денис пробив проміж ніг комусь з захисників. Дуже важливий гол!

Динамо йшло вперед до кінця. І добило противника. Піхальонок забив у дебютному матчі за Динамо. Ванат п'ятою прокинув до штрафного на Волошина, а той асистував Олександру. Піха на техніку котнув повз усіх противників у дальній кут. 6:2, потужний старт киян у єврокубках. І чудовий настрій перед мандрівкою до Белграду за тиждень.

18:39
Серхіо Агуеро назвав футболіста, який може кинути виклик зіркам Реала у боротьбі за Золотий М'яч