Ворскла відповідає перемогою з великим рахунком над Лівим берегом: дивитись відеоогляд матчу УПЛ

Ворскла на старті сезону виявилася командою без напівтонів. Слідом за розгромом від Шахтаря (0:5) послідувала перемога з великим рахунком у матчі з Лівим берегом - 3:0. Все або нічого – і ніяк інакше.

Команда з Київської області несподівано навіть для самої себе потрапила до УПЛ. Якби Дніпро-1 не відмовився від участі у чемпіонаті, або УАФ не ухвалив рішення про проведення міні-турніру за участю претендентів, і Лівий берег грав би зараз у Першій лізі. Але життя надало шанс, і команда ним скористалася, хоча гра з Ворсклою показала, що на рівні УПЛ дебютант поки що явно сирий.

Господарів вистачило на один тайм. А можливо, просто до першого пропущеного гола. До перерви підопічні Віталія Первака не поступалися фіналісту Кубка України та навіть створили кілька небезпечних моментів. В одному з них Галас у контратаці втік з центру поля до воріт полтавців, але довго підлаштовувався під м'яч, після чого суперники заблокували його удар.

Одним із ключових епізодів стала груба помилка голкіпера Лівого берега Максима Механіва, яка призвела до першого голу. На 50-й хвилині воротар господарів випустив м'яча з рук після розіграшу кутового з лівого флангу, і Челядін скористався таким подарунком - 0:1.

Цей гол позначився на психологічному стані дебютанта УПЛ. Не сказати, що господарі зовсім опустили руки, але виглядали надалі помітно розгубленими. До того ж явні проблеми зі здоров'ям мав їхній захисник Сіднней, якого тренери Лівого берега чомусь не поспішали міняти. А коли все ж таки стало зрозуміло, що футболіст не зможе продовжити гру, гості скористалися його відсутністю на полі та забили другий м'яч. Челядін навісив у центр штрафного майданчика, і Ковталюк без перешкод головою переправив м'яч у ворота.

Цей гол фактично закрив гру, проте перед фінальним свистком гостям вдалося провести ще одну ефектну комбінацію за участю Крупського, Шкріеля (гольовий пас п'ятою!) та М'якушка, який і встановив остаточний рахунок - 3:0 на користь Ворскли.

2024-25, Чемпіонат України

Лівий берег - Ворскла 0:3 (0:0)
Голи: Челядін, 50 (0:1); Ковталюк, 68 (0:2); Мякушко, 93 (0:3)

Лівий берег: Механів; Банада; Самар; Соколов О.; Сіднней (Непейпієв, 69); Галас Т. (Співаков, 62); Дедух; Когут Ів. (Астахов Е., 62); Синиця; Якімів; Сухоручко
Запасні: Сташків; Фастов; Дударенко; Семенов Д.; Косовський; Колесник Д.; Литовченко О.
Попередження: Якімів 10; Дедух 34

Ворскла: Ісенко; Кане І.; Чорноморець; Крупський; Павлюк Є. (Корнієнко В., 83); Пердута; Скляр (Шкріель, 78); Гучек; Ндукве (Ковталюк, 58); Нестеренко (Мякушко, 58); Челядін (Хрипчук, 79)

20:05
Манчестер Сіті - Інтер у рімейку фіналу 2023 року: дивитись онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів
15:25
Гаррі Кейн наздогнав Уейна Руні у списку англійських бомбардирів у Лізі чемпіонів