Олександрія перемогла Зорю і крокує без поразок у новому сезоні

У Києві завершився матч 3-го туру УПЛ між Зорею та Олександрією. Інтригу цього протистояння підігрівав той факт, що обидві команди поки що не програвали у новому сезоні. Зоря виграла два стартові матчі, а Олександрія - один. Але це лише тому, що Руслан Ротань був зайнятий в Олімпійській збірній України.

Звітний матч розпочався із затримкою у 45 хвилин. У Київській області було оголошено повітряну тривогу, тому гра почалася дещо пізніше. Після стартових приглядань один до одного, суперники перейшли до активних дій. І на 24-й хвилині гості вийшли вперед. Беззера отримав м'яч у штрафному майданчику, уклав на газон Нваєзе і спокійно відправив м'яч у ворота - 1:0.

Зоря помітно нервувала і це призводило до фолів. Один із них на 32-й хвилині завершився штрафним ударом у виконанні гравців Олександрії. Кирило Ковалець із 22 метрів був точним - 2:0.

Після перерви Зоря наростила тиск на ворота суперника і досягла свого. Чергова атака завершилася правом на кутовий удар. Подачу від Кирюханцева ударом у ближній кут завершив Джордан.

А далі Зоря пресингувала суперника, але не змогла довести справу до забитого гола. Оборона Олександрії на чолі з найдосвідченішим Шабановим, множила на нуль усі претензії суперника на гол. А ось в атаці гості були набагато скромнішими, ніж до перерви. У цьому є потенціал для подальшої роботи Ротаня.

За підсумком 90 із хвостиком зіграних хвилин на табло стадіону Динамо у Києві горіли цифри 1:2. Олександрія виграла вдруге поспіль та набрала шість очок. А Зорі не вдалося збільшити переможну серію до трьох матчів поспіль. Ось це був би старт...

2024-25, Чемпіонат України

Зоря - Олександрія 1:2 (0:2)
Голи: Безерра, 24 (0:1); Ковалець, 32 (0:2); Джордан, 51 (1:2)

Зоря: Турбаєвський; Джордан; Кирюханцев (Вакула, 65); Тронтель; Нваезе (Кораблін, 64); Башич Я.; Вантух (Жуніор Рейс, 46); Яцик; Антюх; Герреро Е. (Горбач, 78); Мічін П. (Дришлюк, 46)
Запасні: Мацапура; Сапутін; Гусєв; Ескінья; Слесар; Хахльов; Беніто
Попередження: Нваезе 30; Дришлюк 85; Яцик 94

Олександрія: Єрмаков Г.; Шостак Де. (Мишньов, 66); Безерра; Калюжний; Ковалець (Смирний, 46); Копина; Кравченко М. (Кампуш, 71); Мартинюк А.; Шабанов; Шулянський (Костишин Д., 71); Філіппов (Погорілий, 84)

16:44
Офіційно: Колос підписав півзахисника збірної Косова.
12:30
Олександр Косенко про 1:7 від Аргентини: Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано
12:20
Болонню з Шахтарем розсудить колишній суддя з хокею з м'ячем
12:15
Доленосне слухання у справі МанСіті стартує сьогодні, але вердикт буде нескоро
12:00
Шахтар подарував квартиру дівчинці, яка з відірваними ногами повернулася до спорту
08:58
Олег Шандрук про перемогу, яка не сталася: Проти Полісся могли робити рахунок комфортнішим