Верес поступається Лівому Берегу в одному з найбільш закручених за сюжетом матчів сезону

Верес - Лівий Берег 1:3

Хто писав сценарій матчу Верес – Лівий Берег? Оскара автору! Або хоча б Хьюго - бо це була чиста фантастика!

Почалося все з дуже агресивних атак ЛБ. А забив Верес. Втім, соло Шарая після скидання головою Степанюка вийшло марним – ВАР угледів офсайд.

Одразу ж гості мали забивати, але Вовченко зіграв на лінії, як воротар, головою парирувавши удар Сухоручка.

І знов спрацював дует Шарай – Степанюк. Цього разу вже Руслан добив у ворота після удару партнера та сейва Механіва.

На 24 хвилині Верес забив свій третій (і другий незарахований) гол. Гайдучик з м’ячем пробіг від центру поля до штрафного, звідки чітко вразив кут. Але ВАР підказав, що у форварда була рука як раз під час прийому у центрі поля.

Верес продовжив тиснути, Степанюк заробив пенальті. Реалізовувати підійшов Гайдучик – і пробив у поперечку.

Після такого у другій половині можна було очікувати лише одного – розгрому гостей. Але все змінила 65 хвилина, коли Віталій Первак випустив на поле трьох мушкетерів – Галаса, Портоса та Араміса. Точніше – Галаса, Войцеховського та Приходька.

Клим забив вже на першій хвилині перебування на полі. Коли Верес, здавалося, відбився, ЛБ повернув м'яч до штрафного, де Приходько прибрав Яго і зрівняв рахунок ударом низом.

І ось тут у киян пішла контргра. А Верес забагато сил віддав попереду і вже не встигав накривати швидкі відповіді гостей.

На 82 хвилині Приходько асистував Тарасу Галасу. Той з пасу Клима вийшов віч-на-віч і просто вбив м’яч під поперечку!

Залишалося проявити себе Войцеховському. І на 87 хвилині він заробив пенальті у черговій контратаці. Прискорився і встиг до м’яча швидше за Кожухара – пенальті. Дедух бездоганно пробив у кут – 1:3 на 87 хвилині. Фантастика!

На Олега Шандрука було боляче дивитися. Його команда мала б все завершити до перерви. А у підсумку залишилася з нульом очок.

2024-25, Чемпіонат України

Верес - Лівий берег 1:3 (1:0)
Голи: Степанюк Р., 15 (1:0); Приходько К., 66 (1:1); Галас Т., 82 (1:2); Дедух, 87 (пенальті) (1:3)

Верес: Кожухар; Вовченко С.; Гакман; Гончаренко; Шевченко Є.; Дахновський (Сміян, 82); Куция (Кльоц, 46); Шарай В. (Луан, 67); Яго Сікейра (Кучеров, 77); Гайдучик М. (Мрвальєвич, 75); Степанюк Р.
Запасні: Когут Б.; Ющишин; Мельник; Протасевич М.; Чечер; Баран; Годя
Попередження: Куция 44; Шарай В. 54; Яго Сікейра 70

Лівий берег: Механів; Банада (Галас Т., 65); Дударенко; Семенов Д.; Соколов О.; Співаков (Приходько К., 65); Дедух; Когут Ів.; Синиця (Косовський, 90); Шаповал В.; Когут М. (Войцеховський, 65); Сухоручко (Литовченко О., 94)

16:44
Офіційно: Колос підписав півзахисника збірної Косова.
12:30
Олександр Косенко про 1:7 від Аргентини: Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано
12:20
Болонню з Шахтарем розсудить колишній суддя з хокею з м'ячем
12:15
Доленосне слухання у справі МанСіті стартує сьогодні, але вердикт буде нескоро
12:00
Шахтар подарував квартиру дівчинці, яка з відірваними ногами повернулася до спорту
08:58
Олег Шандрук про перемогу, яка не сталася: Проти Полісся могли робити рахунок комфортнішим