Ювентус не залишає шансів ПСВ: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів

another languages: en ru

Ювентус продемонстрував, що не дарма є одним із головних відкриттів цього сезону Серії А. Титулований клуб, чия гра ще недавно викликала відверту нудьгу, не залишив шансів міцному ПСВ. До речі, одному із суперників Шахтаря.

Нідерландці, які на внутрішній арені не знають рівних (111 голів у минулому чемпіонаті), досить впевнено розпочали і матч у Турині. У перші чверть години навіть мали суттєву перевагу за кількістю ударів – 4:1 (у площину – 1:0). Проте середина першого тайму перевернула все.

На 21-й хвилині нова десятка Юве Йилдиз ефектним ударом у дальню дев'ятку відкрив рахунок. І став, до речі, наймолодшим гравцем в історії "Старої сеньйори", якому вдалося забити у Лізі чемпіонів. Побито рекорд легенди Юве Алессандро Дель П'єро. Ще за шість хвилин господарі подвоїли свою перевагу. Невдала гра в обороні призвела до того, що Маккені просто розстріляв ворота ПСВ – 2:0.

Дебют другого тайму фактично зняв усі питання, якщо такі ще залишалися. Черговий провал захисників ПСВ: Гонсалес отримує м'яч праворуч у штрафному майданчику, спокійно його обробляє та підсікає над воротарем.

Партія м'яко і, мабуть, надто передчасно перетекла в ендшпіль. Гості хоч і володіли м'ячем, жодної гостроти біля воріт Юве створити так і не змогли. А ось у туринців наприкінці була пара моментів, після яких рахунок міг стати зовсім непристойним. Однак, як не дивно, нідерландцям вдалося трохи поправити свою різницю забитих та пропущених м'ячів (це може бути важливим на фініші основного раунду ЛЧ). Сайбарі уникнув офсайду і, отримавши м'яч у штрафному майданчику, пробив у дальній нижній кут - 3:1.

У турнірну таблицю Ліги чемпіонів вносимо перші результати та чекаємо наступних матчів.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Ювентус - ПСВ 3:1 (2:0)
Голи: Йилдиз, 21 (1:0); Маккені, 27 (2:0); Гонсалес Н., 52 (3:0); Сайбарі, 93 (3:1)

Ювентус: Дi Грегорiо; Бремер; Гатті (Даніло, 57); Калюлю; Камбьязо А.; Коопмейнерс Т.; Локателлі (Тюрам-Ульєн, 57); Маккені (Луїс Д., 75); Влахович; Гонсалес Н. (Веа, 69); Йилдиз (Фаджолi, 69)
Запасні: Перiн; Пiнсольо; Рухи; Савона; Кабал; Аджич; Мбангуля

ПСВ: Дроммель; Боскальї; Дамс (Мауро Жуніор, 77); Фламінго; Веерман Й. (Ланг Н., 62); Ледезма Р. (Нагало, 86); Схаутен; Тіль Г. (Сайбарі, 62); Бакайоко Й.; де Йонг Л. (Пепі, 77); Тіллман М.

08:00
Головне за день: звільнення Де Россі, загроза Родрі, продаж Зінченка та інші новини

20:05
Манчестер Сіті - Інтер у рімейку фіналу 2023 року: дивитись онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів